м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
Про нас

Виконуємо роботи по благоустрою територій в Києві та області вже протягом більше 15 років. Повалення дерев, покіс трави та розчищення ділянок перетворилися в повсякденну справу з вдосконаленим підходом до важливої нам справи.

Наша команда за настільки тривалу історію здійснила чимало дрібних заявок від приватних осіб, а також кваліфіковано підходила до реалізації масштабних проектів від клієнтів з юридичним статусом.

Сьогодні, як і раніше, ми готові приступати до робіт з будь-яким рівнем складності будь то - спилювання одного дерева або вирубка значних площ. За роки роботи у благоустрої наша організація взяла до уваги найголовніше бажання клієнта - скоротити терміни на виконання поставлених завдань.

Ми цінуємо інтереси замовників і прагнемо швидко завершити кожен проект. У нашій організації кращі умови для фізичних або юридичних осіб, адже ми виконуємо роботи в залежності від умов на місцевості - ручним або механізованим способом, із застосуванням власних ресурсів організації.

У своїй діяльності ми використовуємо тільки професійний інструмент, обладнання у відмінному технічному стані, і до всього іншого, наш автопарк наповнений спецтехнікою, що постійно в роботі на об'єктах. Спиляти дерево з вишки або залучити до спилювання небезпечного дерева кваліфікованих арбористів регулюється людиною, яка вдповідає за кошторис та визнає специфіку майбутніх робіт, найчастіше по фото. Виїзди на огляд об'єкта найчастіше безкоштовні, тому для замовника ми завжди є пріоритетним претендентом на виконання робіт.

Вивіз порубкових залишків і зібраного по ділянці сміття різної категорії є неабиякою проблемою, коли вчасно не подано самоскид потрібного тонажу. Наша компанія надає всю необхідну техніку, включаючи самоскиди, навантажувачі, екскаватори та інше.

Ми професійно підходимо до розчищення ділянки під будівництво, надаємо послуги копки котлованів, виконуємо вирівнювання ландшафтів і забезпечуємо об'єкти всім необхідним на нульовому циклі будівництв. Готівковий і безготівковий розрахунок з наданням всієї важливої документації суттєво виводить в лідери нашу компанію.

about-1 about-2 about-3

Комплексні послуги в сфері розчищення територій - це той сервіс, який надає компанія «ДРЕВОРЕЗ» вже більше 12 років. Саме комплексний підхід дає організації можливість пропонувати клієнтам оптимальні рішення, від чого відбувається зниження вартості послуг, незважаючи на стандартні розцінки в прайсі.

До оснащення компанії відноситься - парк спецтехніки, комплекти обладнання, інструменту та спорядження, чим забезпечуються співробітники під час робіт над проектами. Максимально ефективне функціонування відзначається суттєвим скороченням термінів на виконання завдань на об'єкті, що завжди вигідно замовнику. Економія бюджету найчастіше досягається шляхом оптимізації витрат, що найчастіше малим організаціям не під силу.

Комплексний благоустрій

Кожна ділянка вимагає догляду, будь то міські вулички або заміські території. Наша організація допомагає в розчищенні ділянок в Києві і області під будівництво, включаючи мікро послуги, що передбачають очистку територій від рослинності, сміття і мотлоху. У сферу обслуговування можуть входити також:

 • демонтаж будівель і конструкцій;
 • покіс заростей, видалення кущів;
 • обрізка і повне видалення дерев;
 • корчування пнів з вивезенням;
 • вирівнювання і насипання ділянок;
 • доставка будівельних матеріалів та інше.

Прозора система і налагоджений контроль, дозволяють реалізовувати більшу частину проектів без участі власників і замовників на об'єкті. Таким чином, наші клієнти економлять свій час на перевірках і спостереженнях за процесами.

Безумовно, до переваг додаються досвід і компетентність співробітників, які впевнено і довгостроково працюють в нашій організації. У командах на кожному об'єкті є фахівці з навичками, а також присутні учні на додаткових і несуттєвих функціях, так як зростання організації є регулярним, тому з часом підмайстри вже кваліфіковано вміють справлятися з більш складними завданнями

Обрізка і спилювання дерев

На нашому сайті в розділі кожного сервісу детально описані складності з того чи іншого виду робіт. Наприклад, до обрізання дерев необхідна гнучкість підходу і обгрунтоване застосування того чи іншого способу зрізання. Для застосування промальпа, володіти навичками роботи на висоті не достатньо, адже арбористика важлива складова знань для подальшої благополучної життєдіяльності дерева.

У виконанні спилювання дерев безумовно важливий досвід, особливо при наявності перешкод на майданчику, де необхідно видалити рослину. У цих процесах головне вловити не тільки побажання клієнта, але і співмірні доцільні можливості. Сервіс на нашому сайті, що допомагає багатьом дізнатися вартість спилювання дерева по фото, часто не відповідає реальності зважаючи на низку причин. По приїзду на об'єкт наші співробітники вже готові до роботи, тому попередньо на уточнення деталей фахівець приїжджає на огляд об'єкта. Якщо всі ракурси були вдалі і не виявлено інших складнощів, тоді бригада виїжджає на реалізацію завдання. За інших обставин, фахівець оглядає складнощі і проводить перерахунок за проектом. Такий режим, досить часто сприяє і економії на вивезенні порубкових залишків, якщо власник не передбачає їх залишити в особисте користування. Найчастіше, сусіди постійно використовують таку сировину, приймають деревину в подарунок і тим самим скорочують витрати на розчищення ділянки. Багато цікавих деталей з даного сервісу є в кожному розділі цього напрямку.

Покоси і процеси збирання ділянок

Щорічно рослинність приносить одним власникам задоволення, а іншим повний жах від розрослого бур'яну. Комплексний підхід до вирішення таких питань дозволяє організації вирішувати завдання клієнтів, що стосується:

 • разової і режимної стрижки газонів;
 • викосу бур'яну будь-якої складності;
 • процесам з видалення мілколісся на ділянці;
 • покосу очеретяних заростей;
 • покосу узбіч доріг та інших робіт.

На запущених ділянках, часто перед покосом проводяться роботи по очищенню території від мотлоху і сміття, що не завжди вдається через серйозну занедбаності. Ця специфіка ускладнює виконання робіт, а також впливає на цілісність застосовуваного обладнання та інструменту. У кожному розділі можна більш детально ознайомитися з цими послугами і розцінками на їх виконання.

Оренда спецтехніки

Наявність повного ряду спецтехніки в організації дозволяє повноцінно забезпечити замовнику весь спектр послуг без залучення сторонніх підрядників, що істотно заощаджує бюджет на загальному тлі. Сформувавши кошторис, наша компанія може забезпечити вигідну вартість при масштабному замовленні послуг. Такий підхід суттєво спрощує клієнту рішення його завдань і економить не тільки бюджет, але і час на пошук підрядників.
До доповнення, ряд спец машин може використовуватися для прокату в інших роботах, а також здійснювати спільні проекти в якості підрядника. Щоб дізнатися докладніше про машини, слід зайти в потрібний розділ і вибрати потрібну спецтехніку.

Наші переваги

 • Кращі цінові пропозиції і гнучкий підхід до кожного проекту.
 • Оптимізований режим і процеси роботи організації.
 • Найбільш прийнятна система проведення робіт.
 • Можливість отримати звітність не перебуваючи особисто на контролі.
 • Скорочення термінів реалізації проектів в 3-5 разів.
 • Виконання комплексних робіт "під ключ".
 • Максимально забезпечуємо процеси економії на витратах при замовленні наших послуг.
 • Застосування ресурсів належать тільки нашій організації.
 • Вся техніка, обладнання та інструмент регулярно проходять ТО і готові до роботи.
 • Є додаткові комплекти інструменту на заміну, не відволікаючись від поставлених завдань на об'єкті.
 • З нами вигідно співпрацювати при малих і великих обсягах.
 • Для юридичних осіб передбачено безготівковий розрахунок з урахуванням ПДВ та повний пакет звітних документів.
 • Ми маємо всю дозвільну документацію на здійснення висотних і демонтажних робіт.
Переваги замовлення послуг в древорез
Nalichie-profilnyh-specialistov
Наявність профільних фахівців
Provedenie-uspeshnyh-proektov-na-protjazhenii-12-let
Проведення успішних проектів протягом 12 років
Primenenie-v-rabote-promyshlennogo-alpinizma-opytnymi-arboristami
Застосування в роботі промислового альпінізму досвідченими арбористами
Nalichie-sobstvennogo-parka-spectehniki-pod-provedenie-ljubyh-uslug-po-raschistke-i-blagoustrojstve-territorij
Наявність власного парку спецтехніки на проведення будь-яких послуг з розчищення і впорядкування територій
Dostatochnoe-kolichestvo-brigad-dlja-vypolnenija-bolshih-obemov-rabot
Достатня кількість бригад для виконання великих обсягів робіт
Osobye-individualnye-uslovija-dlja-kazhdogo-zakazchika
Особливі індивідуальні умови для кожного замовника
Vyezd-smetchika-na-znakomstvo-s-obektom-po-Kievu-i-oblasti-besplatno
Виїзд людини, яка відповідає за кошторис, на знайомство з об'єктом по Києву і області безкоштовно
Juridicheskim-licam-beznalichnyj-raschet-i-dokumentalnaja-otchetnost
Юридичним особам надається безготівковий розрахунок і документальна звітність
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp