м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Статті про благоустрій

z-choho-pochaty-prybyrannia-na-diliantsi

З чого почати прибирання на ділянці?

Маючи заміську ділянку всі знають, що без належного постійного догляду ситуація виходить з-під контролю. Коли рослинність перетворюється в непрохідні хащі, а старий сарай норовить завалитися від будь-якого пориву вітру, варто задуматися про неминуче прибирання ділянки.
pravylnyi-pokis-uzbich-dorih

Правильний покіс узбіч доріг

У весняно-літній період, коли температура досягає 8 - 12 градусів вище нуля, починається режимний покіс узбіч доріг для створення безпеки на трасах, приміських шосе і дорогах в населених пунктах.
yak-demontuvaty-dim

Як демонтувати дім?

Процес демонтажу будинку досить складна і трудомістка задача. Тільки грамотний підхід до всіх етапів роботи, починаючи зі складання плану і закінчуючи вивозом сміття, може забезпечити відмінний результат, що порадує і задовольнить найвищі вимоги.
yak-prybraty-dachnu-dilianku

Як прибрати дачну ділянку?

Прибирання ділянки - перше, з чого необхідно починати роботи по благоустрою улюбленого саду. Дача вимагає постійного догляду. У будь-який час року на ділянці накопичується сміття і, крім того, дає знати про себе докучливий бур'ян і чагарники, які вже добре розрослися.
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp