м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Правильний покіс узбіч доріг

У весняно-літній період, коли температура досягає 8 - 12 градусів вище нуля, починається режимний покіс узбіч доріг для створення безпеки на трасах, приміських шосе і дорогах в населених пунктах.

У весняно-літній період, коли температура досягає 8 - 12 градусів вище нуля, починається режимний покіс узбіч доріг для створення безпеки на трасах, приміських шосе і дорогах в населених пунктах. Висока трава скорочує видимість і тим самим становить загрозу автомобілістам, тому покіс трави на узбіччях доріг стандартнИЙ захід з облагороджування територій.
Компанія ДРЕВОРЕЗ виконує покіс узбіч доріг в Києві і по області із застосуванням власного обладнання і спецтехніки. Трудові ресурси дозволяють організації приймати в роботу серйозні обсяги ділянок для покосу, навіть якщо об'єкти знаходяться в протилежних напрямках.

Процес покосу узбіччя дороги

Для косовиці узбіч може використовуватись обладнання в залежності від умов на певній ділянці. Є доглянуті режимні об'єкти, де доречно використовувати газонокосарку, а є ділянки де можуть застосовуватися:
• триммер з навісним обладнанням, мінливих в процесі покосу;
• пилки ланцюгові бензинові для спилювання дерев;
• ручний інструмент, що теж визначається від завдання до виконання.
Міські узбіччя доріг скошуються постійно і чистяться від різного сміття, чого не скажеш про дороги за містом. У передмісті покіс узбіч виконується рідше, може містити сміття різних категорій, що ускладнює процеси покосу узбіччя. До того ж на узбіччях доріг:
• трава вища;
• є ділянки з бур'яном різної висоти;
• деревна поросль;
• небезпечні дерева та інші перешкоди, які підлягають прибиранню.
Таким чином, перш за все перед покосом узбіч доріг вивчається об'єкт і проводяться підготовчі роботи. Незмінною умовою часто позначається - застосування спецтехніки. Як на міських, так і заміських дорогах після косовиці виконується збір скошеної трави та іншого сміття в кузов самоскида навалом або із застосуванням фасування в мішки і наступним навантаженням на вивезення. Умови по вивезенню сміття також залежать від умов на об'єкті, з огляду на застосування транспорту на основі передбачуваних обсягів сміття.

Покос узбіч доріг і безпека
Безпека цікавить всіх учасників, хто стикається з узбіччями доріг. Тому наші співробітники (косильників трави) одягнені в сигнальні жилети зі світловідбивачами.

Замовник послуги
Занепокоєння часто викликано тим, щоб узбіччя були доглянутими, тому що найчастіше це відповідальні особи за певну ділянку дороги. У разі будь-якої події, всі неприємні запитання адресуються саме до несучої відповідальність.

Виконавець послуги
Своє здоров'я завжди ближче до серця, тому виконавці від ДРЕВОРЕЗ забезпечуються спеціальним спорядженням, щоб уникнути неприємностей, тому як за робочих несе відповідальність їх керівництво.

Авто учасники
Скошена трава по узбіччях доріг дає не тільки естетичне задоволення, а й у разі необхідності, вільний з'їзд на узбіччя дороги. У високій траві можуть ховатися тварини невеликих розмірів, які непомітні в порослІ і раптова поява їх на проїзній частині, може виявитися як мінімум панічним епізодом.

Виконувати покіс узбіч доріг не допускаючи розростання бур'яну, важлива частина робіт приватних осіб і керівників муніципальних органів. На подібні заходи частіше залучаються надійні організації, що проведуть всі процеси відповідально і акуратно. Компанія ДРЕВОРЕЗ приймає ділянки в роботу і виконує весь спектр послуг, включаючи розбір застарілих будівель по узбіччях доріг:
• напівзруйновані зупинки з будь-яких будівельних матеріалів,
• рекламні майданчики та інше.

Ціна покосу узбіч доріг в Києві

Актуальна вартість на покіс узбіччя в Києві або за містом відома вже по завершенню робіт. Попередній бюджет обмовляється в телефонному режимі після надання фото ділянки або безкоштовного виїзду кошторисника від компанії ДРЕВОРЕЗ. На покіс узбіччя ціна за сотку часто не вважається, а беруться до уваги інші важливі чинники:
• бюджет на подачу робочих, устаткування і техніки до місця робіт (значимо для передмістя);
• наймання обладнання і спецтехніки, включаючи витратні матеріали;
• робочі години співробітників, задіяних в роботах, а також інші індивідуальні умови.
Послуги надаються на договірних умовах, з наданням "Акту виконаних робіт" і з можливістю безготівкового розрахунку з урахуванням ПДВ. Для приватних осіб передбачено готівковий та картковий розрахунок.

Процеси з покосу можуть проходити як за участю замовника на місці проведених заходів, так і без. Звітність відправляється у вигляді фото-звітів в месенджер або по електронній пошті.

Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp