м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Як прибрати дачну ділянку?

Прибирання ділянки - перше, з чого необхідно починати роботи по благоустрою улюбленого саду. Дача вимагає постійного догляду. У будь-який час року на ділянці накопичується сміття і, крім того, дає знати про себе докучливий бур'ян і чагарники, які вже добре розрослися.

Є компанії, які надають послуги з прибирання дачних ділянок, звільняючи від цієї роботи власників ділянок, і дають можливість, приїхавши на улюблену дачу, просто насолодитися відпусткою. Вони впораються з будь-яким завданням, перетворивши ваш сад в райське місце. Прибирання дачної ділянки в Києві фахівцями включає в себе все: від покосу трави до демонтажу старого будинку. Турбуватися про вивезення сміття теж не доведеться - є організації, які володіють спецтехнікою в складі якої, є в наявності самоскиди різної тоннажності.

ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ З ПРИБИРАННЯ ДАЧНОЇ ДІЛЯНКИ В НАЙНАСИЧЕНІШІ МІСЯЦІ

Травень, як відомо, - пік дачного сезону і до нього необхідно добре підготуватися. Замовити прибирання дачної ділянки в Києві можна на сайтах компаній, що спеціалізуються в цій сфері, щоб не витрачати свій час на виснажливі роботи. Прибирання присадибних ділянок в Києві буде проводитИся фахівцями, головний принцип яких - оперативність. Залежно від стану ділянки, вони надають такі послуги:

  • покіс трави та бур'яну;
  • стрижка газону;
  • розчищення ділянки від сміття;
  • спилювання дерев;
  • видалення чагарників;
  • корчування ділянки;
  • вирівнювання ділянки;
  • демонтаж будинку або фундаменту;
  • вивезення будівельного сміття та деревних відходів і багато іншого.

Звичайно, стежити за станом саду треба не тільки безпосередньо перед відпусткою на дачі, а цілий рік. Самі насичені місяці для подібних робіт - це квітень і жовтень. Особливо важливе прибирання земельних ділянок навесні, а тим більше, якщо ви плануєте розбивати город. Однак залежить все і від типу роботи: якщо в квітні-травні необхідно вирівнювання ділянки, а в червні - стрижка газону, то в вересні-жовтні найчастіше проводиться розчищення від будівельного сміття і вивіз відходів. Ретельне прибирання ділянки восени полегшить вам життя до наступного дачного сезону.

СЕЗОНИ ЗАТИШШЯ АБО ПРИБИРАННЯ ПРИСАДИБНОЇ ДІЛЯНКИ ПОВНИМ ХОДОМ?

Як таких, сезонів затишшя в догляді за землею не існує. Наприклад, якщо ви думаєте, що прибирання земельних ділянок взимку не проводиться, то ви помиляєтеся. У цей період необхідно своєчасно очищати рослини і дах будинку від снігу, інакше гілки дерев можуть зламатися під його вагою, а покрівля будинку – постраждає.
Що ж стосується відпускного періоду, то прибирання ділянки влітку - теж необхідна. Не всі встигли очистити сад в травні, та й в літні місяці може з'явитися новий спектр робіт з прибирання - наприклад, якщо йде будівництво веранди, прибудови, або ж невгамовний червневий вітер пошкодив гілки дерев. У будь-якому випадку, ви можете замовити послуги професійної компанії, і прибирання присадибних ділянок в Києві повністю ляже на плечі фахівців. Ніхто не застрахований від наслідків погоди, від нашестя бур'яну і від хвороб старих дерев в будь-який час року. Тому такі організації надають свої послуги цілий рік. Говорячи про сезонності робіт, окремо треба відзначити, що очищення ділянки від будівельного сміття може знадобитися вам як навесні, так влітку або восени. Не треба боятися, що це складний і тривалий процес - фахівці оперативно і ретельно проведуть будь-які роботи, щоб спростити вам життя і надати новий красивий вид вашому улюбленому саду.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРИБИРАННЯ ДАЧНОЇ ДІЛЯНКИ В КИЄВІ?

Важливо вибирати компанію за принципом - адекватність цін. Для послуги очищення ділянки від чагарнику ціна стартує в середньому від 800 гривень, і це при тому, що оцінка майбутніх робіт з чагарниками часто проводиться фахівцями безкоштовно. Також можна за допомогою професіоналів повністю розчистити ділянку від порослі, ціна виставляється в залежності від розміру території. Важливим моментом в таких роботах, як спилювання дерев і корчування ділянки, є саме місцевість для проведення робіт, що має на увазі - ручну або механізовану працю.
Повноцінне прибирання присадибних ділянок в Києві проводиться фахівцями з використанням кращої садової техніки. Важливий підхід до таких робіт - з любов'ю до природи. Ціни варіюються від мінімальних до середніх. Головне, щоб ваш прекрасний сад дійсно був райським місцем для відпочинку, ще одним чудовим зеленим куточком нашої планети.

Детальніше розповімо про те, як відбувається розчищення території від чагарнику.
Ціна вирубки чагарнику на 1 соті не така висока, але ж ця робота - складний і важливий процес. Самостійно вирубати або видалити чагарники, розчистити від нього всю територію, займе не одну годину і не один день вашого часу і важкої праці. Краще витратити цей час на відпочинок, пікнік, щоб вихідні не перетворилися для вас в пекло.

ЩО РОБИТИ З МІЛКОЛІССЯМ НА ДАЧНІЙ ДІЛЯНЦІ?

Заросла територія ділянки - неприємне видовище. До того ж, це шкодить збереженим деревам і кущам. Не завжди достатньо прополоти ділянку - іноді потрібно також послуга з подрібнення гілок, якщо в саду непрохані гості - це не тільки лугові трави, але і міцні кущі. Подібна ситуація зазвичай виникає, якщо ділянка довгий час простояла без догляду, і її треба терміново реанімувати. Адже бур'яни не тільки псують вигляд, але і порушують нормальний стан грунту. Після їх викорчовування в землі залишаються порожнечі, і потрібне обов'язкове вирівнювання ділянки. Тоді ви можете замовити таку роботу, як очистка ділянки від чагарнику ціна якої повністю виправдовує цей труд, бо включає в себе і викорчовування, і вирівнювання, і подрібнення деревних відходів.
Своїми силами дуже складно розчистити ділянку від порослі, щоб на цьому місці зробити газон або квітник. До того ж, крім уміння і сил, для даної роботи часто потрібна велика кількість дорогої професійної техніки, тому краще в цій ситуації довіритися фахівцям. Вони допоможуть вам перетворити ділянку в райський сад!

Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp