м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

З чого почати прибирання на ділянці?

Маючи заміську ділянку всі знають, що без належного постійного догляду ситуація виходить з-під контролю. Коли рослинність перетворюється в непрохідні хащі, а старий сарай норовить завалитися від будь-якого пориву вітру, варто задуматися про неминуче прибирання ділянки.

Самостійно і без необхідних інструментів, спецтехніки і професійної допомоги зробити це буде непросто.
Коли ділянка вимагає капітального прибирання.

Будь-яка територія вимагає постійної прибирання, і якщо з якихось причин її тривалий час не було, стан ділянки стає просто жалюгідним і вимагає вже оперативного втручання обладнання та спецтехніки. Такі екстрені заходи необхідні у випадках, коли необхідний порядок в найкоротші терміни.

Фахівці фірми займаються обрізанням дерев, прибиранням території, організація вивозу сміття прийдуть на допомогу коли: ділянка заросла лісом і чагарником, коли на ньому старі напівзруйновані фундаменти, сараї, паркани, і інші непотрібні споруди займають місце для красивої галявини, квітника, саду або нової споруди . Якщо вирубати дерева і зруйнувати дерев'яний сарай ще можна самостійно, то корчування пнів гігантів без екскаватора вельми проблематично, а для вивозу будівельного сміття при будь-яких обставинах - знадобитися самоскид.

Навіть самі запущені і важкодоступні куточки заміської ділянки, фахівці приведуть в повний порядок за допомогою належних інструментів та спецтехніки. Замовити послугу «прибирання ділянки» вартує якщо необхідно:

  • Швидко розчистити і вирівняти ділянку для продажу або нового будівництва.
  • Ліквідувати старі споруди, які лише займають необхідне місце, не виконуючи при цьому ніяких функцій з подальшим вивезенням сміття.
  • Прибрати територію садового ділянки навесні перед посівом або восени після збору врожаю.
  • Обрізати зламані аварійні дерева, розчистити територію від дикорослих чагарників і трави, вирівняти ділянку і вивезти непотріб.
  • Доглянути за кущами і деревами - зрізати хворі, сухі і зламані гілки, облагородити територію в цілому.

ЕТАПИ ПРИБИРАННЯ ДІЛЯНКИ

Вирішили підготувати ділянку для посадки городу або хочете побудувати новий садовий будиночок, і не знаєте з чого почати. Почніть з прибирання, воно являє собою: спилювання сухих, зламаних дерев, корчування пнів, вирубку чагарників, покіс трави, і вирівнювання ландшафту. Також при необхідності розбираються старі дерев'яні паркани, лазні, літні душі, сараї і все те, в чому є необхідність.

Роботи ведуться як спецтехнікою, так і вручну. Непотріб вивозиться самоскидами, а деревні відходи пиляють на дрова, гілки переробляють щепорізом або утилізують за бажанням замовника. Роботи з прибирання ділянки умовно можна розділити на три етапи.

Організаційний етап збирання
Перш ніж приступити до роботи, фахівець компанії попередньо оцінює ситуацію. Існує багато моментів, які можуть ускладнювати виконання бажаних завдань. Наприклад, ділянка знаходиться в секторі, де робота важкою технікою практично неможлива, або комунікації розташовані так, що обрізка дерев автовишки може їх пошкодити, в таких випадках використовують послуги альпіністів, а старі споруди розбирають вручну.

  • Для початку необхідно зв'язатися з компанією, де дадуть відповіді на всі питання.
  • Далі узгоджуються обсяги необхідних робіт, способи утилізації та кількість вивезеного сміття, а також додаткові послуги (наприклад, переробка деревних відходів на тріски, завезення чорнозему або встановлення паркану).

Компанія зацікавлена в якості своїх робіт і надає досить великий і різноманітний спектр послуг з благоустрою ділянок.
Після підписання договору замовнику необхідно надати вільний доступ до ділянки, звільнити приміщення, які плануються до знесення і виділити місце (за потребою) для дров, трісок тощо.

Варто попередити сусідів про майбутні роботах, особливо якщо спилювання деяких дерев планується з роботами на їхньому боці ділянки. Також для спецтехніки необхідно звільнити проїзд, а самі роботи можуть бути гучними і запорошеними.

Основний етап збирання ділянки
Головне в прибиранні ділянки це позбутися від непотрібної рослинності. Спочатку відбувається прибирання листя, покіс трави, потім знищують чагарники і переходять до більш складних дій - спилювання дерева. Їх або упорядковують за допомогою автовишки, зрізуючи сухі верхівки, зламані, хворі гілки або зрізують біля основи. Розібравшись з деревами, переходять до корчуванню пнів, зносу старих будівель, та інших запланованих робіт.

Завершальний етап збирання
Прибирання, переробка та вивезення сміття. Деревину, як правило, ріжуть на дрова, а дрібні елементи переробляють щепорізом, непотрібні відходи вантажать на самоскиди і вивозять. Вантажити можна вручну і за допомогою техніки, залежить від обсягів. Останній етап, в разі потреби - вирівнювання ділянки.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРИБИРАННЯ ДІЛЯНКИ В КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Ціна формується насамперед виходячи з побажань замовника, наприклад - потрібно просто зрізати кущі або надати їм певну форму. Прибирання може полягати в косовиці трави і вирубці кущів, а може включати в себе знесення будівель, корчування пнів, вирівнювання ділянки і завезення грунту. Важливою складовою вартості є кількість сміття, необхідність його переробки, особливості навантаження (ручним або механізованим способом). Також важливо як буде проходити процес - за участю важкої техніки або без, скільки людей потрібно, як далеко від міста розташована ділянка і ще багато чого позначається на остаточній вартості послуг.

Багато, починаючи самостійно прибирати, заходять в глухий кут вже на півдорозі. Зрізати високі гілки дерев зі сходів вкрай небезпечно, особливо якщо лінія електропередач близько. Великі пні без екскаватора викорчувати неможливо, а сміття виявляється стільки, що знадобитися кілька вантажних машин.
Уявний на перший погляд простий процес облагородження території затягується на тривалий час і в результаті спеціальні компанії приїжджають і все починають спочатку.

Щоб зберегти час, нерви і фінанси - довірте прибирання ділянки професіоналам - вони мають в своєму арсеналі все необхідне, щоб перетворити навіть саму безнадійну територію зробивши її досконалою.

Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp