м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Покіс високого бур'яну

Високим бур'яном вважаються зарості від коліна і вище. Ділянки, де виріс бур'ян, який плететься (дикий виноград, хміль), теж розраховуються за вартістю покосу як високий бур'ян.

Викосити високий бур'ян на покинутій території самостійно - дуже небезпечне, не легка справа. Таку роботу простіше делегувати досвідченим фахівцям, що готові до всіх майбутніх складнощів. Видалити височенний бур'ян на ділянці - це перший крок до впорядкування території.

Компанія ДРЕВОРЕЗ пропонує послуги з покосу високого бур'яну і трави, а також іншої небажаної рослинності на ділянці. Трудові ресурси, що є в наявності, забезпечують найкоротші терміни розчищення території і власник вже в перший рік може бачити доглянуту територію. Регулярний покіс запобіжить розсіювання насіння високих рослин тим самим вдосконалить їх кореневу систему, що згодом призведе ділянку до виду красивої галявини.

Покіс високого бур'яну і розчищення території

Зарості можуть утворитися тільки на запущених територіях, яка тривалий час була без нагляду. Прибрати таку ділянку можна декількома способами в залежності від потреб власника. Попередньо, господареві ділянки необхідно визначити, що саме він очікує від площі. Далі можна скористатися одним з варіантів розчищення ділянки.

Покіс бур'яну без збору сміття

Нечасто, але бувають ситуації, коли потрібно викосити бур'яни і залишити вигорати на сонці, що зовсім не рекомендується робити. Проте така процедура рятує багатьох господарів, які ще нічого не запланували, але скосити бур'ян важлива частина робіт на ділянці. Позитивного в такому покосі мало - це прибирання високого бур'яну, усунення розсипу насіння, прикриття зростання наступного врожаю бур'янів і звичайно ж економія на вивезенні сміття. З мінусів можна відзначити - складність при наступних покосах і гниття бур'яну, а це ситуація не з приємних. Ми рекомендуємо прибрати бур'ян через деякий час, оскільки він вже буде сухим:

  • відповідно значно легше;
  • за нього не будуть плутатися ноги;
  • в ньому не будуть жити комарі, жуки та інші комахи;
  • при вивезенні, він стане менший в обсягах;

Покос високих бур'янів з розчищенням ділянки

Вдатися до препаратів що знищують бур'яни, вирішується не кожен. Такий спосіб неприйнятний, тому як хімія може подіяти не тільки на бур'ян, але і на оточуючих. До того ж, часто таку ділянку стає непридатна до посадкам, так як хімія залишається в землі надовго. Для того щоб очистити ділянку, попередньо скошується бур'ян, прибирається сміття з ділянки, і вся територія або її певна частина відділяється під зняття верхнього шару з усією шикарною кореневою системою (виконується зняття дерну). Такі заходи супроводжуються іноді завезенням родючої землі на ділянку, але це за бажанням замовника.

Покіс високого бур'яну з прибиранням сміття

Зручна система для багатьох господарів - це покіс бур'янів з наступним режимом покосу. Така процедура виконується поетапно і займає чимало часу. Насамперед викошується високий бур'ян і усувається інша небажана рослинність, після цього сміття, що утворилося вивозиться на утилізацію, а потім робиться покіс в режимі стабільної косовиці, не допускаючи росту бур'янів до певного рівня. Таким чином, з часом бур'ян виснажується, а трава розростається в привабливу галявину і може бути доповнена насінням культурних сортів газонної трави.

Складний покіс високого бур'яну

Складними територіями для покосу високого бур'яну вважаються засмічені ділянки та володіння з нерівним рельєфом, що можуть бути оснащені недобудованим фундаментом, закинутими колодязями і іншими нерівностями. До труднощів, також можна віднести значно виступаючі пні і дерева, що підлягають видаленню. Така робота проробляється вкрай акуратно і в залежності від потреб, може бути проведена з додатковими послугами.

Вартість покосу високого бур'яну

Кожна ділянка особлива і вимагає індивідуального підходу, тому на покіс високого бур'яну ціна в Києві встановлюється в залежності від визначальних факторів. Огляд ділянки не завжди віщує точний підрахунок бюджету, не кажучи вже про експрес ціну, яку можна порахувати, попередньо оцінивши ситуацію по фото.
В умовності приймається кількість задіяних співробітників, складності на об'єкті, використання крім основного інструменту, спеціального обладнання, а також спецтехніки.
Компанія ДРЕВОРЕЗ працює з приватними замовленнями і приймає заявки від підприємств, що можуть провести розрахунки безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

ДО / ПІСЛЯ
pokis-visokogo-bur-yanu-508 pokis-visokogo-bur-yanu-509
Відео
youtube-thumb
Прайс-лист
logo-swipe
ПослуагОдиниця виміруЦіна без ПДВ від, грн.Примітки
1 Викос високого бур'яну тримерами з ножем або диском сота 150.00 от 10 сотих
2 Покіс високого бур'яну сота 120.00 от 1 га
3 Прибирання бур'яну на купи сота 100.00 от 10 сотих
Вартість послуги видалення бур'яну може змінюватися через особливості на об'єкті.
Надаємо послуги прибирання територій по всій території України.
Перегляд і оцінка робіт нашим представником БЕЗКОШТОВНО!

Калькулятор вартості Покіс високого бур'яну

* Всі результати розрахунків мають ознайомлювальний характер, остаточний розрахунок вартості проводиться при оформленні замовлення

0 грн.

0 грн.

0 грн.

0 грн.
Переваги замовлення послуг в древорез
Nalichie-profilnyh-specialistov
Наявність профільних фахівців
Provedenie-uspeshnyh-proektov-na-protjazhenii-12-let
Проведення успішних проектів протягом 12 років
Primenenie-v-rabote-promyshlennogo-alpinizma-opytnymi-arboristami
Застосування в роботі промислового альпінізму досвідченими арбористами
Nalichie-sobstvennogo-parka-spectehniki-pod-provedenie-ljubyh-uslug-po-raschistke-i-blagoustrojstve-territorij
Наявність власного парку спецтехніки на проведення будь-яких послуг з розчищення і впорядкування територій
Dostatochnoe-kolichestvo-brigad-dlja-vypolnenija-bolshih-obemov-rabot
Достатня кількість бригад для виконання великих обсягів робіт
Osobye-individualnye-uslovija-dlja-kazhdogo-zakazchika
Особливі індивідуальні умови для кожного замовника
Vyezd-smetchika-na-znakomstvo-s-obektom-po-Kievu-i-oblasti-besplatno
Виїзд людини, яка відповідає за кошторис, на знайомство з об'єктом по Києву і області безкоштовно
Juridicheskim-licam-beznalichnyj-raschet-i-dokumentalnaja-otchetnost
Юридичним особам надається безготівковий розрахунок і документальна звітність
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp