м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Вирубка чагарників

Акуратний чагарник часто стає гордістю доглянутої ділянки. Але занедбані території, зарослі дрібноліссям, підлягають прибиранню і розчищенню. На присадибній ділянці вирубка чагарнику виконується спеціалізованими організаціями. Виконання трудомістких робіт не кожному по плечу, особливо це стосується великих територій під розчищення.
Компанія ДРЕВОРЕЗ надає послугу з вирубки чагарнику в Києві і області з використанням інструменту, обладнання та спецтехніки з власних ресурсів.

Комплекс по вирубці кущів

Дрібна поросль може віддалятися різними способами, що залежить від подальшого цільового призначення території. Перш за все в вирубці кущів береться до уваги товщина гілок під видалення, що відіб'ється на виборі будь-якого інструменту. Сюди ж, можна віднести щільність поросли, яка підлягає видаленню з ділянки. Наявність дерев під спилювання ускладнить ситуацію, а розріджені чагарники з високою травою між ними, навпаки полегшать роботи. У комплекс може входити така послуга, як подрібнення гілок. Після подрібнення рослинне сміття зменшується в обсягах, стає зручним в навантаженні і економним у вивезенні.
Після видалення чагарнику і розчищення території від сміття, найчастіше виконується корчування пнів, що залишилися на розчищеній ділянці. Для корчування задіюється ручна праця, але в багатьох випадках залучається спецтехніка.

Вирубка чагарнику і додаткові послуги

Недоглянуті ділянки бувають абсолютно різні. Провести вирубку чагарнику на неосвоєній "дикій" ділянці це один вид робіт, а розчистити територію, що була довгі роки без нагляду - це зовсім інші заходи, що можуть зайняти чимало часу. Наприклад, занедбана "спадщина" або куплена земля після тривалого простою з категорії колишнього житлового положення, таїть в собі чимало прихованих сюрпризів. Як правило, на колись обжитих ділянках є мотлох, який підлягає прибиранню, також можуть бути старі фундаменти, різні поглиблення (колодязі, льохи та інше) і тому подібні неприємності. На таких старих садибах є чимало дерев під знесення або пнів під корчування. Характерні для "вільних" і колись житлових територій - нерівності, що після розчищення підлягають вирівнюванню, а іноді і завезення грунту для підняття рівня ділянки.

Планування при вирубці чагарнику на ділянці

Важливим моментом в проведенні робіт з вирубки чагарнику визначається - планування всіх етапів. З огляду на те, що вирубка може супроводжуватися різними умовами і обставинами, фахівець оцінює ситуацію на місці і встановлює план робіт. Наприклад, якщо необхідно задіяти спецтехніку в декількох дійствах, краще все виконати спільно. Якщо розділити на два або три етапи, тоді оплата за подачу спецтехніки до місця робіт буде нараховано за кількість доставок. Тому, наприклад - вивезення непотребу необхідно поєднувати зі збором і вивезенням останнього сміття з ділянки і таким чином знизитбся ціна на оренду самоскида. Або в іншій ситуації, розчистити 2 або 3 ділянки по сусідству теж буде вигідно в загальному рахунку, на що вплине великий обсяг робіт в одній місцевості і замовлений в одній організації. Тому, коли потрібно вирубати чагарник з ділянки, слід підійти до заходу серйозно і тоді можна добре заощадивши, підігнати інші роботи по території.

Ціна на вирубку чагарнику в Києві і області

Порахувати вартість вирубки чагарнику в Києві або за містом допоможуть менеджери компанії ДРЕВОРЕЗ. Залежно від складнощів, буде розглянута можливість виїзду кошторисника на вивчення ситуації на місці.
Найвигіднішою пропозицією від ДРЕВОРЕЗ є - проведення робіт без виїзду власника за адресою. Всі прорахунки і звіти відправляються по електронній пошті і месенджер, і господар ділянки не втрачає дорогоцінний час, на контроль процесів.

У ДРЕВОРЕЗ приймаються заявки на вирубку чагарнику на приватних територіях, промзонах, парках. Оплата здійснюється готівкою, на карту або безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

ДО / ПІСЛЯ
virubka-chagarnikiv-787 virubka-chagarnikiv-788
virubka-chagarnikiv-789 virubka-chagarnikiv-790
Відео
youtube-thumb
Прайс-лист
logo-swipe
ПослугаОдиниця виміруЦіна без ПДВ від, грн.Примітки
1 Видалення чагарника на ділянці з прибиранням на купи сота 300.00 от 10 стих
2 Вирубка чагарнику з прибиранням і подрібненням сота 600.00 от 10 сотих
3 Покіс високого бур'яну тримерами з ножем або диском сота 150.00 от 10 сотих
4 Прибирання бур'яну на купи і збір різного сміття сота 100.00 от 10 сотих
3 Подрібнення гілок дробаркою з двома працівниками послуга 4000.00 диаметр гілок до 12 см
Вартість послуги вирубки чагарнику і видалення бур'яну може змінюватися через особливості на об'єкті.
Надаємо послуги очищення ділянок по всій території України.
Перегляд і оцінка робіт нашим представником БЕЗКОШТОВНО!

Калькулятор вартості Вирубка чагарнику

* Всі результати розрахунків мають ознайомлювальний характер, остаточний розрахунок вартості проводиться при оформленні замовлення

0 грн.

0 грн.

0 грн.

0 грн.
Переваги замовлення послуг в древорез
Nalichie-profilnyh-specialistov
Наявність профільних фахівців
Provedenie-uspeshnyh-proektov-na-protjazhenii-12-let
Проведення успішних проектів протягом 12 років
Primenenie-v-rabote-promyshlennogo-alpinizma-opytnymi-arboristami
Застосування в роботі промислового альпінізму досвідченими арбористами
Nalichie-sobstvennogo-parka-spectehniki-pod-provedenie-ljubyh-uslug-po-raschistke-i-blagoustrojstve-territorij
Наявність власного парку спецтехніки на проведення будь-яких послуг з розчищення і впорядкування територій
Dostatochnoe-kolichestvo-brigad-dlja-vypolnenija-bolshih-obemov-rabot
Достатня кількість бригад для виконання великих обсягів робіт
Osobye-individualnye-uslovija-dlja-kazhdogo-zakazchika
Особливі індивідуальні умови для кожного замовника
Vyezd-smetchika-na-znakomstvo-s-obektom-po-Kievu-i-oblasti-besplatno
Виїзд людини, яка відповідає за кошторис, на знайомство з об'єктом по Києву і області безкоштовно
Juridicheskim-licam-beznalichnyj-raschet-i-dokumentalnaja-otchetnost
Юридичним особам надається безготівковий розрахунок і документальна звітність
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp