м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Вивезення скошеної трави та бур’янів

Прибирання ділянки пов'язана з багатьма роботами і покіс трави або бур'яну постійний захід у якому беруть участь або організації, або самі власники. Незмінним фактом залишається те, що після проведення таких дій залишається багато рослинного сміття, що потрібно вивезти на утилізацію.
Компанія ДРЕВОРЕЗ надає послуги покосу трави, бур'яну та іншої порослі в Києві і області, а також займається збором і експортом сміття. Протягом більше 12 років організація працює з приватними замовниками і заявками від підприємців і державних служб. Для вивезення трави і бур'яну, а також іншого мотлоху з територій, задіюють робочі ресурси компанії і спецтехніку з власного автопарку.

Процес вивезення трави і бур'яну з ділянки

Після косовиці трави або іншої рослинності потрібен процес збору сміття з ділянки. Такі роботи можуть провести власники або наймані робітники, але зібрані купи також переносяться до місця навантаження, а в деяких випадках підлягають фасовці для зручної і щільного завантаження самоскида або іншої техніки для вивезення. Рослинне сміття дуже часто утворює в кузові порожнечі і тим самим підвищується вартість вивезення трави, особливо якщо додані обрізані гілки чагарнику або дерев.
Навантаження рослинного сміття в кузов самоскида теж є послугою, тому як робочі при завантаженні щільно укладають обрізану рослинність, щоб максимально його ущільнити. На цей процес витрачаються трудові і тимчасові ресурси, тому оплата за цю роботу вноситься до загального чеку з вивезення трави і бур'яну з ділянки.

Куди вивозиться трава і бур'ян з ділянки в Києві

Утилізація рослинного сміття в столиці і за її межами складна процедура, яка контролюється держслужбами. Скошену траву і бур'ян з ділянок слід вивозити на спеціалізовані полігони точно так само, як і будівельне сміття. Правда, це сміття ставиться до відходів життєдіяльності, але, як і будівельний, не підлягає викиду в контейнери, що утилізуються комунальними службами.

В межах Києва і його прилеглих населених пунктах, рослинне сміття неможливо спалити або викинути в найближчий яр, тому ці райони в основному коштують трохи дорожче, ніж якщо вивезти траву за більш, ніж 30 км від столиці.
Але варто врахувати і той факт, що подача спецтехніки на далекі відстані також враховується за певним прайсу. Таким чином, іноді ціна на вивезення трави з ділянки в Києві або на далеких районах може бути цілком збалансована.

Скошену траву і бур'ян слід в будь-якому випадку вивозити на полігони, тому як при скиданні у відкриті місця, рослинне сміття з часом перетворюється в перегній і в надрах цих насипів серйозно підвищується температура, що може привести іноді до самозаймання. Кожен окремий випадок індивідуальний і тому вивезенням скошеної трави та іншого сміття, слід займатися спеціалізованим організаціям, які в свою чергу несуть відповідальність за безпечну його утилізацію.

Як вигідно вивезти траву і бур'ян з ділянки

Кожній людині властиво економити і шукати більш вигідні варіанти, щоб зберегти свої кровні гроші і даремно не витрачати. Щоб заощадити на вивезенні рослинного сміття з ділянки слід просто серйозніше підійти до всього процесу.

Вивіз трави і бур'яну - колективно

Якщо скооперуватися з сусідами по ділянці, можна добре заощадити на вивезенні трави. Кожна територія має свої ресурсами по накопиченню рослинного сміття. Якщо на ділянці зібралася рослинність на половину кузова самоскида, можна підключити сусідів і таким чином серйозно зберегти частину своїх грошей - на спільному замовленні самоскида і робітників.

Вивіз трави і комплексні послуги

На кожній дільниці завжди є робота. Крім покосу трави та обрізки кущів можуть знадобитися і інші роботи, особливо якщо розширюються межі ділянки або є рослини, що вже давно себе зжили. Зібравши кілька варіантів робіт, що можна доручити одній організації, можна на загальному чеку заощадити на вивезенні сміття з ділянки. Мало того, економія буде не тільки грошова, а й тимчасова і звичайно ж енерго-ресурсна.

Ціна вивезення трави і бур'яну в Києві

На вартість вивезення трави і бур'яну впливають досить багато факторів, щоб призначити фіксовану ціну на цю послугу. При підрахунках загального чека враховуються:

  • додаткові роботи;
  • місце розташування об'єкта;
  • вид задіяної спецтехніки та інші вагомі чинники.

Попередній бюджет на вивезення сміття з ділянки можна дізнатися у менеджерів організації в телефонному режимі, а підсумкова вартість відома тільки по закінченню робіт. Це пов'язано з тим, що візуально оцінити обсяг вивезеного сміття не завжди вдається, особливо якщо надіслані тільки фото об'єкта. Найчастіше також буває додатковий збір сміття іншої категорії, який може бути розрахований за іншою ціною. Так чи інакше, стартову ціну завжди можна узгодити з менеджером по телефону в будь-який день.

Компанія ДРЕВОРЕЗ приймає платежі готівковим і безготівковим способом з урахуванням ПДВ, а також переказ на карту в випадках, коли власник відсутній при проведенні робіт на об'єкті.

ДО / ПІСЛЯ
vivezennya-skoshenoji-travi-ta-bur-yaniv-811 vivezennya-skoshenoji-travi-ta-bur-yaniv-812
Прайс-лист
logo-swipe
Вивіз трави і бур'яну
Послуга Одиниця виміу Ціна без ПДВ від, грн. Примітки
1 Вивіз трави і бур'яну самоскидом 5 тон 5 кубів з навантаженням рейс 2700
2 Вивіз трави і бур'яну самоскидом 10 тон 9 кубів з навантаженням рейс 3800.
3 Вивіз трави і бур'яну самоскидом 30 тон 20 кубів з навантаженням рейс Договірна
Вартість послуги вивезення трави і бур'яну може змінюватися через особливості на об'єкті.
Надаємо послуги покосу трави по всій території України.
Перегляд і оцінка робіт нашим представником БЕЗКОШТОВНО!

Калькулятор вартості Вивезення трави та бур’яну

* Всі результати розрахунків мають ознайомлювальний характер, остаточний розрахунок вартості проводиться при оформленні замовлення

0 грн.

0 грн.

0 грн.

0 грн.
Переваги замовлення послуг в древорез
Nalichie-profilnyh-specialistov
Наявність профільних фахівців
Provedenie-uspeshnyh-proektov-na-protjazhenii-12-let
Проведення успішних проектів протягом 12 років
Primenenie-v-rabote-promyshlennogo-alpinizma-opytnymi-arboristami
Застосування в роботі промислового альпінізму досвідченими арбористами
Nalichie-sobstvennogo-parka-spectehniki-pod-provedenie-ljubyh-uslug-po-raschistke-i-blagoustrojstve-territorij
Наявність власного парку спецтехніки на проведення будь-яких послуг з розчищення і впорядкування територій
Dostatochnoe-kolichestvo-brigad-dlja-vypolnenija-bolshih-obemov-rabot
Достатня кількість бригад для виконання великих обсягів робіт
Osobye-individualnye-uslovija-dlja-kazhdogo-zakazchika
Особливі індивідуальні умови для кожного замовника
Vyezd-smetchika-na-znakomstvo-s-obektom-po-Kievu-i-oblasti-besplatno
Виїзд людини, яка відповідає за кошторис, на знайомство з об'єктом по Києву і області безкоштовно
Juridicheskim-licam-beznalichnyj-raschet-i-dokumentalnaja-otchetnost
Юридичним особам надається безготівковий розрахунок і документальна звітність
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp