м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Зніс і демонтаж фундаменту

Зношений фундамент підлягає демонтажу і стара конструкція, яка втратила свою значимість, точно так само видаляється з ділянки через свою непридатність. Кожен фахівець зайнятий індивідуальної специфікою і систематична робота підвищує навички та досвід в сегменті, де з часом співробітник стає майстром своєї справи. Саме тому демонтаж фундаменту краще довірити фахівцям і отримати результативний процес по обгрунтованій ціні.
Компанія ДРЕВОРЕЗ надасть кваліфіковані послуги демонтажу фундаменту в Києві і області і готова приступити до робіт будь-якої складності. В наявності функціонує парк спецтехніки, є необхіднае навісне обладнання, а також інше обладнання та інструмент, із застосуванням яких працюють досвідчені співробітники з наявністю всієї дозвільної документації, включаючи допуски до проведення небезпечних заходів.
Організація вже 12 років на будівельному ринку, в сегменті розчищення територій та є надійним підрядником і виконавцем, що застосовує тільки власні ресурси в рази здешевлюють бюджети клієнтів на проектах.

Види і способи демонтажу фундаментів

Звертаючись в організації, клієнт береже свій час на дослідження невідомих питань. Від виду фундаменту найчастіше залежить спосіб його демонтажу, а значить і вартість послуг теж обумовлена цими факторами.

Демонтаж фундаменту вручну

Цей метод видалення застосуємо до стрічкових, застарілих цегляних і іншим видах легких фундаментів, де можна прикласти виключно ручну працю, скориставшись устаткуванням і інструментом. Стрічковий фундамент буває різних підвидів і тип руйнування призначається фахівцем після ознайомлення з об'єктом. Точно так само, старі цегляні фундаменти можуть містити чинники, які визначають застосування ручної праці або використання міні-спецтехніки, що економить трудовитрати, при цьому скорочує терміни реалізації проекту. Провести демонтаж фундаменту вручну можливо тільки після сформованого кошторису, де точно визначено:

  • обсяг робіт;
  • порядок робіт;
  • обладнання, що застосовується, інструмент і пристосування.

Розбивка фундаменту гідравлічним устаткуванням

Гідромолот є оснащенням до спецтехніки такий, як екскаватор гусеничний або колісний. Варто зауважити, що доставка спецтехніки до об'єкта є окремою оплачуваною послугою, тому найчастіше цей метод можна застосовувати до розбиття залізобетону в великих обсягах.

Демонтаж фундаменту шляхом підриву

Виконання вибуху на ділянці для демонтажу, супроводжується застосуванням небезпечних вибухових атрибутів і вимагає дозвільної документації, що видає служба МНС. Цей спосіб руйнування проводять на віддалених територіях для демонтажу великих монолітних конструкцій. У місцевості з щільною забудовою такий спосіб неприйнятний.

Демонтаж бетону та залізобетону без шуму і пилу

Реалізувати демонтаж фундаменту можна без летячих осколків, вібрацій і клубів пилу. Такий принцип роботи забезпечує гідроклін або друга назва цього обладнання - бетонолом. Технологія передбачає провести руйнування зі збереженням прилеглих будівель, але має на увазі наявність на ділянці достатнього напору води, що передбачено процесами роботи з цим обладнанням.

Представлені способи демонтажу фундаменту мають лише ознайомлювальний характер і насправді різновидів методів руйнування набагато більше, точно так само, як і використовуваного обладнання і техніки. Кожен окремий випадок вивчається фахівцем ДРЕВОРЕЗ і визначаються найбільш вигідні рішення для клієнта. У деяких випадках замовнику важливо заощадити бюджет, а іншим зберегти час або те й інше разом, тому кошторис часто формується не тільки від можливостей організації, але і від потреб клієнтів.

Скільки коштує демонтаж фундаменту в Києві і області

Думати над питанням - ціна демонтажу в Києві або за містом, не варто. Отримати готовий відповідь у менеджера ДРЕВОРЕЗ по телефону за пару хвилин завдання зовсім просте. Фахівці швидко сформують приблизний бюджет за попередніми запитами, а підсумкова сума буде озвучена після ознайомлення з об'єктом і проведенням детальних переговорів. За 12 років роботи є досить реалізованих проектів і ціни на демонтаж фундаментів визначені за прайсами, з урахуванням підсумкових робіт, тому менеджери швидко можуть назвати приблизні витрати під будь-який проект.

По завершенню демонтажу проводиться чорнове прибирання з навантаженням будсміття в самоскид і подальшим вивезенням, а також ведуться інші роботи, позначені замовником. Весь цикл робіт від початку і до повноцінного завершення, бере на себе компанія ДРЕВОРЕЗ з гарантією відповідності термінів виконання, оформляючи всі моменти в договірні умови з клієнтом.

Приватні демонтажі оплачуються "готівковим" або рахунком "з карти на карту", а юрособам надається рахунок для оплати безготівковим способом з урахуванням ПДВ.

Фотографії
Відео
youtube-thumb
Прайс-лист
logo-swipe
ПослугаОдиниця виміруЦіна без ПДВ від, грн.Примітки
1 Демонтаж і вивіз залізобетонного фундаменту (демонтаж екскаватором з гідромолотом) м.куб 1000.00 ціна від 30 кубометрів
2 Доставка спецтехніки тралом послуга договірна  
Вартість демонтажу фундаменту може змінюватися в залежності від особливостей території.
Надаємо послуги демонтажу бетонних фундаментів по Києву та Київській області.
Перегляд і оцінка робіт нашим представником БЕЗКОШТОВНО!

Калькулятор вартості Демонтаж фундаменту

* Всі результати розрахунків мають ознайомлювальний характер, остаточний розрахунок вартості проводиться при оформленні замовлення

0 грн.

0 грн.

0 грн.

0 грн.
Переваги замовлення послуг в древорез
Nalichie-profilnyh-specialistov
Наявність профільних фахівців
Provedenie-uspeshnyh-proektov-na-protjazhenii-12-let
Проведення успішних проектів протягом 12 років
Primenenie-v-rabote-promyshlennogo-alpinizma-opytnymi-arboristami
Застосування в роботі промислового альпінізму досвідченими арбористами
Nalichie-sobstvennogo-parka-spectehniki-pod-provedenie-ljubyh-uslug-po-raschistke-i-blagoustrojstve-territorij
Наявність власного парку спецтехніки на проведення будь-яких послуг з розчищення і впорядкування територій
Dostatochnoe-kolichestvo-brigad-dlja-vypolnenija-bolshih-obemov-rabot
Достатня кількість бригад для виконання великих обсягів робіт
Osobye-individualnye-uslovija-dlja-kazhdogo-zakazchika
Особливі індивідуальні умови для кожного замовника
Vyezd-smetchika-na-znakomstvo-s-obektom-po-Kievu-i-oblasti-besplatno
Виїзд людини, яка відповідає за кошторис, на знайомство з об'єктом по Києву і області безкоштовно
Juridicheskim-licam-beznalichnyj-raschet-i-dokumentalnaja-otchetnost
Юридичним особам надається безготівковий розрахунок і документальна звітність
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp