м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Корчування пнів вручну

Застосування ручного корчування пнів реалізується на ділянках, де доступ спецтехніки обмежений або мало пнів. Позначити, що подібний метод дорожче механізованого не зовсім вірно, але видалити пні трактором все ж швидше і при гідних обсягах, звичайно дешевше.
Компанія ДРЕВОРЕЗ здійснює корчування пнів ручним і механізованим способом в Києві і по області. У роботах застосовується ручний інструмент, лебідки, спецтехніка з власних резервів організації.

Корчування пня - ручні методи

Такий метод корчування пня легше застосувати до коренів, що просиділи в землі від 3 років після спилювання дерева. Такий пень більш підатливий, а його коріння не настільки чіпкі до землі, що спрощується робочий процес. Складніше йдуть справи з свіжоспиленим деревом, але пріоритетом завжди виступають завдання клієнта, тому пні на довгі роки залишають в рідкісних випадках.
Першим етапом вивчається місцевість і визначаються впливові особливості і моменти, що необхідно буде врахувати при роботах на ділянці. По можливості встановлюється місце для використання лебідки, якщо такого немає, тоді задіюється тільки ручна праця.

Процес видалення пня починається з його обкопуванням поступового вилучення з землі. У міру обкопування проходить обрубка сильніших коренів, після чого слабшає фактор опору, і корчування проходить швидше. Також до опору можна віднести і різновиди порід дерев, тому як у кожного своя система розгалуження і зміцнення корінням. Наприклад, дуб, модрина або сосна мають досить глибоку систему коренів, але при цьому бічні кореневі поросли найбільш сильно, ніж підвищують опірність при корчуванні. До всього, береться до уваги вид грунту, який також впливає на чіпкість кореневої системи.

Недосвідченій людині досить складно визначити, як простіше корчувати пень, а тим більше цим процесом займатися. Ручне корчування пнів в ДРЕВОРЕЗ проводять кілька співробітників з досвідом і наявністю інструменту як ручного, так і обладнання, яке може бути задіяне при необхідності.

Характерність застосування ручного корчування

Призначити ручне корчування пня може фахівець, грунтуючись на певні обставини. Одна з умов до реалізації ручного видалення пня буде недоступність під'їзду важкої техніки до об'єкта. Це обумовлюється не тільки зміщеними обставинами, але і станом ландшафту. Ручне корчування найменш руйнівний процес, тому техніка на облаштовану ділянку не заїде. Ще один з факторів, що впливає на вибір саме цього методу, є кількість об'єктів для видалення. Коли слід викорчувати один або три пня і додаткових робіт не намічається, тоді оренда спецтехніки абсолютно дорогий і недоречний вибір. У випадках крупномірів, де ручна праця неприйнятна, коли без механізованої допомоги не обійтися, наші фахівці можуть розпиляти пень на дрібні частини потужною бензопилою.

Вартість корчування пня вручну в Києві і області

Дізнатися ціну корчування пня в Києві або за його межами можна в телефонному режимі, надавши інформацію менеджеру в телефонному режимі і підкріпивши переговори свіжими фото об'єкта. Розрахункова вартість може змінитися після ознайомлення з об'єктом, але про це повідомляє менеджер, якщо прорахунки вимагають корегування.
Замовити корчування пня можна ручним способом або механізованим, про що завжди повідомить фахівець, який виїжджає на ознайомлення з об'єктом або менеджер в телефонному режимі. Метод видалення пня підбирається під потреби клієнта, а також озвучуються можливості вибору по ефективності і вартості.

Юридичним особам надається можливість оплати безготівковим розрахунком з урахуванням ПДВ, а приватні клієнти можуть оплатити послуги карткою або готівковим способом.

ДО / ПІСЛЯ
korchuvannya-pniv-vruchnu-854 korchuvannya-pniv-vruchnu-855
Відео
youtube-thumb
Прайс-лист
logo-swipe
ПослугаОдиниця виміруЦіна без ПДВ від грн.Примітки
1 Корчування пнів ручним способом шт 500.00 ціна залежить від розміру
2 Розпилювання пня на частини бензопилою шт 1500.00 застосовується до великих пнів
4 Вивіз пнів на звалище самоскидом 5 тон з ручним навантаженням рейс 3200.00 ціна змінюється від географії
Вартість корчування пнів вручну може змінюватися в залежності від особливостей території.
Надаємо послуги розкорчування ділянок по Києву та Київській області.
Перегляд і оцінка робіт нашим представником БЕЗКОШТОВНО!

Калькулятор вартості Корчування пнів вручну

* Всі результати розрахунків мають ознайомлювальний характер, остаточний розрахунок вартості проводиться при оформленні замовлення

0 грн.

0 грн.

0 грн.

0 грн.
Переваги замовлення послуг в древорез
Nalichie-profilnyh-specialistov
Наявність профільних фахівців
Provedenie-uspeshnyh-proektov-na-protjazhenii-12-let
Проведення успішних проектів протягом 12 років
Primenenie-v-rabote-promyshlennogo-alpinizma-opytnymi-arboristami
Застосування в роботі промислового альпінізму досвідченими арбористами
Nalichie-sobstvennogo-parka-spectehniki-pod-provedenie-ljubyh-uslug-po-raschistke-i-blagoustrojstve-territorij
Наявність власного парку спецтехніки на проведення будь-яких послуг з розчищення і впорядкування територій
Dostatochnoe-kolichestvo-brigad-dlja-vypolnenija-bolshih-obemov-rabot
Достатня кількість бригад для виконання великих обсягів робіт
Osobye-individualnye-uslovija-dlja-kazhdogo-zakazchika
Особливі індивідуальні умови для кожного замовника
Vyezd-smetchika-na-znakomstvo-s-obektom-po-Kievu-i-oblasti-besplatno
Виїзд людини, яка відповідає за кошторис, на знайомство з об'єктом по Києву і області безкоштовно
Juridicheskim-licam-beznalichnyj-raschet-i-dokumentalnaja-otchetnost
Юридичним особам надається безготівковий розрахунок і документальна звітність
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp