м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Відсипка територій

Коли потрібна відсипка ділянки попередньо готується кошторис по якій будуть проводитися роботи. Виконати відсипання земельної ділянки без підготовки виключено, тому як питання потребує вивчення і планування.
Компанія ДРЕВОРЕЗ виконає відсипка ділянки по Києву і області з проведенням попередньої підготовки. Організація має в наявності власний парк спецтехніки та співробітників різної спеціалізації, з наявністю підтверджуючої документації та достатнім досвідом у будівельній сфері.

Відсипання ділянки - процес підготовки

Перш ніж позначити, що потрібне відсипання ділянки консультуються з фахівцями, починаючи з геодезії і закінчуючи ландшафтними дизайнерами. Область питання занадто велика, тому різновидів робіт з відсипання, як і застосовуваних матеріалів дуже багато. Геодезія допоможе з'ясувати сильні і слабкі сторони ділянки. Що стосується ландшафтних дизайнерів, ці експерти потрібні для консультацій по планам забудови ділянки, згідно з якими будуть визначатися матеріали засипки і їх послойная черговість, а також інші особливості, передбачені плануванням майбутнього облаштування території.

Щоб провести кваліфіковане відсипання ділянки необхідні точні розмітки території, за допомогою якої можна заощадити на вартості матеріалів. Наприклад, будівництво на ділянці літньої альтанки і повноцінного гаража досить різні за категоріями споруди, і якщо для першої підійде легкий грунт, то другому буде потрібно надійніший шар. Або, облаштувати грядку, а можливо засадити територію садом теж потрібно різний набір грунтів, якщо проводити відсипання по всій ділянці. Також, якщо в планах копка котловану під басейн, погріб або цокольний поверх - це додаткові куби грунту, що може використовуватися для відсипання.
Саме тому, для проведення робіт з відсипання ділянки потрібні всі дані, що визначають не тільки вартість послуги, а й допоможуть реалізувати найбільш сприятливі умови для цільового використання ділянки.

Відсипання ділянки - робочі процеси

Для проведення відсипки земельної ділянки використовують:

Родючий ґрунт - є часто фінішним(верхнім) у відсипанні ділянки, коли по завершенню будівництва по всій території помітне невелике будівельне сміття, паливно мастильні консистенції або інші пошкодження родючого грунту. Матеріал один з дорогих, тому без гострої потреби завозити його не рекомендується. Для збереження родючого грунту на ділянці під будівництво, його попередньо прибирають в відведене місце, а по завершенню будівництва укладають назад механізованим або ручним способом.

Пісок - недешевий матеріал для відсипання ділянки і ціна варіюється від його якості, що залежить від цільового призначення. Провести відсипання для облаштування піщаного берега до водойми на ділянці і завести пісок для утворення шару грунту, позначаються як різні категорії цього матеріалу і відповідно ціна відсипання піском буде теж різною.

Щебінь і будівельне сміття - позначаються як практичний недорогий матеріал для відсипання ділянки, але вартість може варіюватися від категорії, фракції і якості. Будівельний бій ідеально ляже в основі засипки і моделювання території і в залежності від категорії, нерідко використовується для дренажу через свою дешевизну.

Крім наведених прикладів, є маса інших матеріалів і способів відсипання земельної ділянки, які розглядаються індивідуально і залежать від потреб клієнта, особливостей місцевості та інших факторів, що беруться до уваги при розрахунках.

Ціна відсипання ділянки в Києві

При підрахунках вартості відсипання ділянки в Києві або за містом беруться до уваги інші послуги, замовлені клієнтом. В основі сервісу з відсипання лежить комплекс робіт, що замовник доручає компанії ДРЕВОРЕЗ. Сформована ціна відсипання ділянки варіюється не тільки з огляду на додаткові роботи, але і періодично плаваючою вартістю матеріалу для відсипання. Приблизну ціну робіт з відсипання земельної ділянки - завжди краще дізнатися у менеджерів компанії в телефонному режимі або за формою зворотного зв'язку.

Юридичним особам передбачена оплата безготівковим способом з урахуванням ПДВ та надання всієї необхідної звітної документації. Для приватних клієнтів - є оплата готівкою або способом "з карти на карту".

ДО / ПІСЛЯ
vidsipka-teritorij-685 vidsipka-teritorij-686
vidsipka-teritorij-687 vidsipka-teritorij-688
vidsipka-teritorij-689 vidsipka-teritorij-690
Відео
youtube-thumb
Прайс-лист
logo-swipe
Послуга Одиниця виміру Ціна без ПДВ від, грн. Примітка
1 Доставка грунту з котловану самоскидом 30 тонн 20 м.куб послуга 2000.00 вартість по Києву
2 Доставка будівельного бою (бетон, цегла) самоскидом 30 тонн 20 м.куб послуга 2000.00 вартість по Києву
3 Оренда екскаватора-навантажувача для вирівнювання грунту, будсміття півзміни / зміна 4500.00/6000.00 з паливом в Києві
4 Послуги різноробочого з ручним інструментом зміна 800.00
5 Доставка грунту, будівельного сміття самоскидом 30 тон за місто км 90.00 оплата в одну сторону
Вартість доставки грунту на підсипку або будівельного бою може змінюватися через погодні умов і місцевості.
Надаємо послуги доставки ґрунту на засипку по Києву та Київській області.
Перегляд і оцінка робіт нашим представником БЕЗКОШТОВНО!

Калькулятор вартості Відсипання ділянки

* Всі результати розрахунків мають ознайомлювальний характер, остаточний розрахунок вартості проводиться при оформленні замовлення

0 грн.

0 грн.

0 грн.

0 грн.
Переваги замовлення послуг в древорез
Nalichie-profilnyh-specialistov
Наявність профільних фахівців
Provedenie-uspeshnyh-proektov-na-protjazhenii-12-let
Проведення успішних проектів протягом 12 років
Primenenie-v-rabote-promyshlennogo-alpinizma-opytnymi-arboristami
Застосування в роботі промислового альпінізму досвідченими арбористами
Nalichie-sobstvennogo-parka-spectehniki-pod-provedenie-ljubyh-uslug-po-raschistke-i-blagoustrojstve-territorij
Наявність власного парку спецтехніки на проведення будь-яких послуг з розчищення і впорядкування територій
Dostatochnoe-kolichestvo-brigad-dlja-vypolnenija-bolshih-obemov-rabot
Достатня кількість бригад для виконання великих обсягів робіт
Osobye-individualnye-uslovija-dlja-kazhdogo-zakazchika
Особливі індивідуальні умови для кожного замовника
Vyezd-smetchika-na-znakomstvo-s-obektom-po-Kievu-i-oblasti-besplatno
Виїзд людини, яка відповідає за кошторис, на знайомство з об'єктом по Києву і області безкоштовно
Juridicheskim-licam-beznalichnyj-raschet-i-dokumentalnaja-otchetnost
Юридичним особам надається безготівковий розрахунок і документальна звітність
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp