м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Вирівнювання ділянок

Послуги з вирівнювання ділянок можуть проводитися тільки після їх абсолютного розчищення. Перед вирівнюванням проводяться різні роботи по розчищенню, починаючи з видалення бур'яну і закінчуючи демонтажем будівель. Кожна територія має власні характеристики і супроводжується індивідуальним комплексом, що надаються в роботу підрядникові.
Компанія ДРЕВОРЕЗ виконає спеціалізоване вирівнювання ділянки в Києві та області, включаючи перший етап підготовки. Співробітники з безцінним досвідом проведуть всі заходи зі знанням всіх особливостей і безпечно завершать роботи в узгоджений період.

Підготовка до вирівнювання ділянки

Попередні роботи займають чимало часу і формуються від індивідуальних запитів клієнта. Є території захаращені з вмістом бур'яну і мотлоху, а є з наявністю будівель під зніс і деревами, які необхідно спиляти і провести корчування ділянки. Крім основних послуг з розчищення є також демонтажі басейнів, погребів, колодязів та іншого, коли передбачається завезення ґрунту для вирівнювання в обсязі, що буде враховувати засипку заглиблень на ділянці.
Ділянки без збереження елементів у вигляді дерев посеред ділянки або невеликої будови вважаються спрощеним варіантом для вирівнювання. Проводяться роботи важкою технікою, тому маневрувати на ділянці з наявністю перешкод набагато складніше, ніж на повністю спустошеній території.

Процес вирівнювання ділянки

Коли територія очищена виконуються виміри, і з піднесених ділянок грунт переміщується до низин. Якщо при обстеженні ландшафту виявлено, що необхідно завезти додатковий грунт, проводиться доставка відсутнього обсягу грунту на ділянку для підсипання.
Категорію і вид грунту, клієнту пропонується вибрати в залежності від потреб замовника. Для грядок і озеленення привозиться родючий грунт відповідний для посадок, в інших випадках виконується завезення стандартного грунту, взятого з виритих котлованів на місцях будівництва. По завершенню вирівнювання ділянки проводяться контрольні фінішні виміри і послуга вважається реалізованою.
Ідеальний рельєф придатний для проведення будівельних робіт, а також для ведення садово-городньої діяльності на ділянці. Незаперечним плюсом вирівнювання вважається також - відсутність насіння бур'яну, що перші роки вбереже від масового заростання території дикою рослинністю.
Вирівнювання ділянки виконується за різними інструктажами в залежності від існуючих умов на оброблюваній території і з урахуванням потреб клієнта. Визначаються кілька способів вирівнювання ділянки:

  1. земельну ділянку вирівнюють існуючим грунтом на його території зі зняттям дерну з вивезенням і без;
  2. підсипається ділянка насипним грунтом (ми доставляємо грунт на ділянку з інших об'єктів, де грунт розробляють в котлованах і траншеях) - завезення застосовується у випадках необхідності підняття рівня ділянки;
  3. ділянку насипається рослинним ґрунтом (застосовується для поновлення рослинного ґрунту);
  4. вирівнюється ділянку екскаваторами, навантажувачами і вручну (ручні роботи застосовуються в місцях, недоступних для спецтехніки).

Вартість вирівнювання ділянки в Києві

Щоб дізнатися ціну вирівнювання ділянки за соту, слід звернутися за допомогою до менеджерів ДРЕВОРЕЗ і абсолютно безкоштовно порахувати приблизний бюджет на проведення всіх робіт на ділянці. Вартість вирівнювання ділянки залежить від безлічі особливостей, тому найкращий варіант прорахунку - це викликати кошторисника на об'єкт, де будуть враховані всі параметри для повноцінного складання кошторису і проведення підрахунків. Виїзд фахівця по Києву і області безкоштовний і оперативний, де також обстежуються шляхи під'їзду важкої техніки.
В ціну вирівнювання ділянки можуть увійти також роботи з підготовки території до планування, тому як всі виміри проводяться спеціальною апаратурою тільки після розчисних робіт. Замовлення комплексу послуг на одній ділянці оптимізуються в один чек і обійдуться клієнтові набагато дешевше, ніж брати в роботу декількох підрядників.
Одним з вигідних пропозицій ДРЕВОРЕЗ є безконтрольне проведення робіт. Клієнт може замовити послугу, перебуваючи навіть в іншій країні, а отримати фотозвіти по електронній пошті або месенджером по завершенню всіх робіт. В такому випадку передбачено розрахунок на карту або безготівковий розрахунок з урахуванням ПДВ для юросіб.

ДО / ПІСЛЯ
virivnyuvannya-dilyanok-634 virivnyuvannya-dilyanok-635
virivnyuvannya-dilyanok-636 virivnyuvannya-dilyanok-637
Відео
youtube-thumb
Прайс-лист
logo-swipe
Послуга Одиниця виміру Ціна без ПДВ від, грн. Примітки
1 Видалення трави з прибиранням сота 160.00 Ціна від 10 сотих
2 Вирівнювання ділянки екскаватором ½ зміни/зміна 4500.00/6000.00
3 Допоміжні ручні роботи чол./смена 800.00 робітник із лопатою, граблями, ломом
4 Доставка грунту на підсипку самоскидом 30т рейс 2000.00 грунт з котловану
Вартість вирівнювання ділянки може змінюватися в залежності від особливостей території.
Надаємо послуги вирівнювання ділянок по Києву та Київській області.
Перегляд і оцінка робіт нашим представником БЕЗКОШТОВНО!

Калькулятор вартості Вирівнювання ділянки

* Всі результати розрахунків мають ознайомлювальний характер, остаточний розрахунок вартості проводиться при оформленні замовлення

0 грн.

0 грн.

0 грн.

0 грн.
Переваги замовлення послуг в древорез
Nalichie-profilnyh-specialistov
Наявність профільних фахівців
Provedenie-uspeshnyh-proektov-na-protjazhenii-12-let
Проведення успішних проектів протягом 12 років
Primenenie-v-rabote-promyshlennogo-alpinizma-opytnymi-arboristami
Застосування в роботі промислового альпінізму досвідченими арбористами
Nalichie-sobstvennogo-parka-spectehniki-pod-provedenie-ljubyh-uslug-po-raschistke-i-blagoustrojstve-territorij
Наявність власного парку спецтехніки на проведення будь-яких послуг з розчищення і впорядкування територій
Dostatochnoe-kolichestvo-brigad-dlja-vypolnenija-bolshih-obemov-rabot
Достатня кількість бригад для виконання великих обсягів робіт
Osobye-individualnye-uslovija-dlja-kazhdogo-zakazchika
Особливі індивідуальні умови для кожного замовника
Vyezd-smetchika-na-znakomstvo-s-obektom-po-Kievu-i-oblasti-besplatno
Виїзд людини, яка відповідає за кошторис, на знайомство з об'єктом по Києву і області безкоштовно
Juridicheskim-licam-beznalichnyj-raschet-i-dokumentalnaja-otchetnost
Юридичним особам надається безготівковий розрахунок і документальна звітність
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp