м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Вивезення сміття з ділянки

Вивезти сміття з ділянки не просто клопітка справа, але і пов'язане з багатьма умовностями. Перш за все, складності складаються з правильного формування як за категоріями, так і з укладання, з додаванням законності вивезення зі знанням місць прийому того чи іншого виду сміття.
Компанія ДРЕВОРЕЗ приймає заявки на вивезення сміття по Києву і області з комплексним підходом до кожного проекту. Збір і навантаження виконується ручним або механізованим способом за участю співробітників організації і застосуванням самоскидів:

  • 5 тонн - 4 куба,
  • 10 тонн - 9 кубів,
  • 25 тонн - 16 куб,
  • 30 тонн - 20 кубів.

Спеціалізоване вивезення сміття та типи відходів

Кожна організація з вивезення сміття має свої критерії до вивезення відходів. Такий підхід дозволяє економно вивезти сміття, тому що кожна категорія має власні полігони куди може бути прийнята. Також, постійний режим прийому сміття того чи іншого типу, з часом привертає зацікавлені сторони в прийомі вторсировини, і відповідний матеріал до вивезення буде коштувати клієнтові набагато дешевше, ніж відвезти сміття на полігон, де за прийом вилучається додаткова оплата.

Вивіз сміття категорії - будівельні відходи

До такого типу відноситься практично все сміття, що зібраний після проведення великомасштабних руйнувань і ремонтів. Будівельне сміття заборонено виносити до побутових баків, а при демонтажі будівель наприклад, обсяги до вивезення серйозні і супроводжуються нерідко сортуванням. Процеси вивезення сміття мають на увазі його укладання, що буде відповідати тонажу самоскида і не допускаючи переваги в ту або іншу сторону. При зборі сміття в кузов передбачаються додаткові послуги, такі як розбивка бетонних брил. Це необхідно для зручності не тільки навантаження, але і безпечного транспортування і вільного скидання самоскидом на місці.
Будівельне сміття після демонтажів старих будинків, що мають різний склад мотлоху, може сортуватися за категоріями, а іноді занурюється під типом "мотлох". Варто врахувати, що полігони мають свої обмеження і кожен майданчик оцінює приймання по-різному. Нерідко невеликий будівельне сміття, що складається з бетону або цегли дрібної фракції доставляється на чорнову засипку доріг, тому зміст в такому типі відходів сторонніх предметів абсолютно неприйнятний.
Отже, підхід до вивезення будівельного сміття індивідуальний і супроводжується детальним вивченням фахівцем перед початком робіт. Складання кошторису на вивезення сміття є можливим документом і по завершенню робіт може залишитися фіксованим, а також змінитися в плюс або мінус за видатками для клієнта.

Вивіз сміття типу - порубкових залишків

Після спилювання дерев залишається деревний матеріал, що підлягає вивезенню. Порубкові залишки вигідні до вивезення, бо багато хто зацікавлений в цьому типі відходів, що впливає на вартість їх утилізації. Також є деревне сміття, що вимагає тільки вивезення наприклад - таке, як пні з наявністю коренів і залишками ґрунту, гнилі трухляві гілки та інше. При вивезенні варто враховувати навантаження, що нерідко супроводжується орендою автокрана або екскаватора для підйому великогабаритних деревних відходів, що не підлягають обробці. Відмінними рисами володіють гілки при навантаженні яких утворюються порожнечі, через що застосовують обладнання для дроблення гілок, що ущільнює їх при навантаженні в 5 разів. Самі по собі гілки - легкий матеріал, а усунувши порожнечі можна істотно заощадити на вивезенні сміття.

Вартість вивозу сміття в Києві і області

Порахувати ціну вивезення сміття в Києві і області вийде шляхом переговорів з менеджером ДРЕВОРЕЗ. Крім описаних умов і категорій сміття існує чимало інших видів і підвидів, за якими розраховується дана послуга. Озвучивши умови фахівця, кожен клієнт отримує приблизний видатковий бюджет, а після детального вивчення проекту, підраховується більш точний чек до оплати. Компанія ДРЕВОРЕЗ виконує послугу вивозу сміття як окрему, так і в комплексі з іншими сервісами організації.

Оплатити послугу приватні клієнти можуть готівкою або шляхом "з карти на карту", а юрособи - безготівковим розрахунком з урахуванням ПДВ.

Фотографії
Прайс-лист
logo-swipe
ПослугаОдиниця виміруЦіна без ПДВ від, грн.Примітки
1 Підготовка сміття до навантаження на машину вручну час 100.00  
2 Підготовка сміття до навантаження на машину екскаватором послуга 4500.00 ½ зміни екскаватора
3 Вивіз сміття самоскидом 5 тон з ручною навантаженням рейс 2700.00  
4 Вивіз сміття самоскидом 10 тон рейс 3800.00  
5 Вивіз сміття самоскидом 30 тон 20 кубів з екскаваторним навантаженням рейс 3500.00 пні і шини дорожче
Вартість збирання та вивезення сміття з ділянки може змінюватися в залежності від особливостей території.
Надаємо послуги вивезення сміття по Києву та Київській області.
Перегляд і оцінка робіт нашим представником БЕЗКОШТОВНО!

Калькулятор вартості Вивіз сміття з ділянки

* Всі результати розрахунків мають ознайомлювальний характер, остаточний розрахунок вартості проводиться при оформленні замовлення

0 грн.

0 грн.

0 грн.

0 грн.
Переваги замовлення послуг в древорез
Nalichie-profilnyh-specialistov
Наявність профільних фахівців
Provedenie-uspeshnyh-proektov-na-protjazhenii-12-let
Проведення успішних проектів протягом 12 років
Primenenie-v-rabote-promyshlennogo-alpinizma-opytnymi-arboristami
Застосування в роботі промислового альпінізму досвідченими арбористами
Nalichie-sobstvennogo-parka-spectehniki-pod-provedenie-ljubyh-uslug-po-raschistke-i-blagoustrojstve-territorij
Наявність власного парку спецтехніки на проведення будь-яких послуг з розчищення і впорядкування територій
Dostatochnoe-kolichestvo-brigad-dlja-vypolnenija-bolshih-obemov-rabot
Достатня кількість бригад для виконання великих обсягів робіт
Osobye-individualnye-uslovija-dlja-kazhdogo-zakazchika
Особливі індивідуальні умови для кожного замовника
Vyezd-smetchika-na-znakomstvo-s-obektom-po-Kievu-i-oblasti-besplatno
Виїзд людини, яка відповідає за кошторис, на знайомство з об'єктом по Києву і області безкоштовно
Juridicheskim-licam-beznalichnyj-raschet-i-dokumentalnaja-otchetnost
Юридичним особам надається безготівковий розрахунок і документальна звітність
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp