м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Зніс і демонтаж будинків

Знесення будинку - це контрольований процес руйнування будівлі з застосуванням спеціальної техніки, обладнання та інструменту. Є ручне розбирання зі збереженням придатних будматеріалів до вторинного використання, а є механізована ліквідація будови. Також присутній комплексний підхід, де можна застосувати обидва способи знесення будинку. Компанія ДРЕВОРЕЗ реалізує знесення будинку в Києві або області будь-яким з методів руйнування будівель. Резерви організації дозволяють задіяти спецтехніку з власного автопарку, а також застосовувати обладнання та інструмент, що є в наявності в повному обсязі для роботи декількох бригад одноразово.

Підготовчий етап до знесення будинку

Знести будинок на ділянці досить клопіткий процес, і як всі заходи вимагає підготовки. Виїзд фахівця - оцінювача по Києву і області безкоштовний, тому огляд об'єкта проходить без зайвих витрат. Після вивчення території та об'єкти, ведуться переговори з замовником при яких визначаються важливі моменти, що необхідно врахувати в роботах і вносяться до загального кошторису. Не так часто, але іноді необхідна дозвільна документація для проведення робіт по знесенню будівлі, але це стосується занедбаних і дуже старих будівель далеко від столиці.
Основна частина будівель підзвітна, тому отримати відповідну документацію може тільки власник будинку. Особливої уваги заслуговують будови в межах міста, де кожен сантиметр внесений до реєстру і знаходиться під пильною увагою влади.
Послуга щодо знесення будинку надається також юридичним особам та під маніпуляції руйнування можуть підійти промислові будівлі, де також потрібна наявність відповідних документів.

Процеси знесення будинку

Якщо будова стара й розташована на занедбаній ділянці, спочатку проводиться розчищення території. А коли місцевість дозволяє проводити подальші роботи, вивчається система комунікацій і якщо є підключення, проводиться їх відключення:

  • електрика,
  • газ,
  • водопровід,
  • опалення,
  • каналізація та інші комунікації та інженерні мережі.

Далі проводиться огляд будови і за бажанням клієнта, знімається придатний матеріал для подальшого застосування, після чого укладається за категоріями акуратно в відведене місце. У випадках, коли слід швидко знести будинок без заощадження матеріалу, розбирання проводять механізованим способом зверху вниз, перетворюючи всі ресурси в мотлох.
Специфіка знесення будинків занадто велика, і повноцінне руйнування може пройти зі збереженням фундаменту або з його повним видаленням, що теж залежить від вимог клієнта.
До робіт по знесенню будинку залучається кілька видів важкої техніки, тому дешево обійтися цей процес не може. Також враховується віддаленість від міста, матеріали будови і завантаженість території мотлохом.
По завершенню процесів руйнування проводиться чорнове прибирання території зі збором сміття і вивезенням його на утилізацію самоскидами організації. Чиста ділянка може підлягати вирівнюванню або завезення додаткового грунту, що також позначається клієнтом.

Скільки коштує знести будинок в Києві і області

Вартість зносу будинку визначається тільки після огляду і виміру об'єкта, але попередній бюджет можуть повідомити менеджери ДРЕВОРЕЗ після позначення мінімальних параметрів в телефонному режимі. Така можливість стала реальною, тому як за 12 років роботи, було проведено чимало процесів по руйнації і позначені мінімальні, середні та максимальні чеки, що були оплачені власниками.
Що стосується знесення дачних будиночків, а також в місцях, віддалених від цивілізації, досліджуються шляхи доступу техніки і по можливості перед роботами готуються під'їзні шляхи, що також може впливати на загальну ціну знесення будинку.
Юридичні особи оплачують безготівковим способом з урахуванням ПДВ та отримують всю необхідну документацію. Приватні клієнти розраховуються готівкою або за допомогою переказу з карти на карту.

Всі співробітники забезпечені необхідними документами, освітою і достатнім досвідом, а для складних технічних робіт мають відповідні допуски, що дозволяє проводити всі процеси акуратно і безпечно.

ДО / ПІСЛЯ
znis-i-demontazh-budinkiv-863 znis-i-demontazh-budinkiv-864
Відео
youtube-thumb
Прайс-лист
logo-swipe
Посулга Одиниця виміру Ціна без ПДВ від, грн. Примітки
1 Підготовчі роботи, ручне розбирання м 2 150.00 ціна від 60 метрів 2
2 Демонтаж і вивіз старого будинку м 2 підлоги/поверху 600.00 ціна від 60 метрів 2
3 Демонтаж і вивіз фундаменту, цокольного поверху, погребу м 3 1000.00 за обсягом стін, підлоги, перекриття
4 Доставка спецтехніки тралом послуга договірна
Вартість демонтажу будинку може змінюватися в залежності від особливостей території.
Надаємо послуги демонтажу старих будинків по Києву і Київській області.
Перегляд і оцінка робіт нашим представником БЕЗКОШТОВНО!

Калькулятор вартості Зніс будинку

* Всі результати розрахунків мають ознайомлювальний характер, остаточний розрахунок вартості проводиться при оформленні замовлення

0 грн.

0 грн.

0 грн.

0 грн.
Переваги замовлення послуг в древорез
Nalichie-profilnyh-specialistov
Наявність профільних фахівців
Provedenie-uspeshnyh-proektov-na-protjazhenii-12-let
Проведення успішних проектів протягом 12 років
Primenenie-v-rabote-promyshlennogo-alpinizma-opytnymi-arboristami
Застосування в роботі промислового альпінізму досвідченими арбористами
Nalichie-sobstvennogo-parka-spectehniki-pod-provedenie-ljubyh-uslug-po-raschistke-i-blagoustrojstve-territorij
Наявність власного парку спецтехніки на проведення будь-яких послуг з розчищення і впорядкування територій
Dostatochnoe-kolichestvo-brigad-dlja-vypolnenija-bolshih-obemov-rabot
Достатня кількість бригад для виконання великих обсягів робіт
Osobye-individualnye-uslovija-dlja-kazhdogo-zakazchika
Особливі індивідуальні умови для кожного замовника
Vyezd-smetchika-na-znakomstvo-s-obektom-po-Kievu-i-oblasti-besplatno
Виїзд людини, яка відповідає за кошторис, на знайомство з об'єктом по Києву і області безкоштовно
Juridicheskim-licam-beznalichnyj-raschet-i-dokumentalnaja-otchetnost
Юридичним особам надається безготівковий розрахунок і документальна звітність
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp