м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Обрізання дерев з автовишки зі скиданням

Обрізка дерева може проводиться як комплексний догляд за деревом, так і видалення крони, яка розрослася та заважає комунікаціям або будівлям. Санітарний догляд допомагає дереву залишатися здоровим, і вчасно віддалена проблемна ділянка дозволить йому природньо розвиватися довгі роки. Залежно від складності, часто залучають спецтехніку для швидкого і безпечного проведення робіт.
Попередньо для проведення обрізки дерева з автовишки зі скиданням вивчається об'єкт, де необхідно провести роботи. Компанія ДРЕВОРЕЗ надає фахівця по Києву і області, що безкоштовно виїде на місцевість і вивчить ділянку для робіт, проблемні зони, а також можливості для безпечного виконання подібної послуги.

Кронування і обрізка дерев в чому різниця

Фактично, визначення кронування і обрізки дерев абсолютно ідентичні. Дії мають на увазі виконання робіт зі зрізання гілок дерева з метою:

  • дизайну,
  • оздоровлення,
  • проріджування,
  • усунення перешкод для комунікацій або споруд, і може здійснюватися в різних методах спилювання, включаючи повну обрізку крони до стовбура (топінг).

Подібні заходи проводяться різними способами і обрізка дерев з автовишки зі скиданням відноситься до найпростіших у виконанні.
При повній ліквідації рослини всі роботи провести не так складно як по кронуванні дерева, коли необхідно врахувати його подальше зростання і розвиток. Неправильні маніпуляції приведуть до всихання або хвороби, що згодом позначиться на його безпеці для оточуючих. Тому роботи з обрізки дерев краще передати фахівцям з досвідом, які не піддаючи небезпеці дерево виконають:

  • санітарну обрізку;
  • проріджування крони дерева;
  • зріз аварійних ділянок та інше.

Особливості обрізки дерев з автовишки зі скиданням

Кошторисник на території об'єкта оглядає можливості під'їзду техніки, а також радіус для безпечного проведення робіт. Вивчається дерево і ділянки підлягають обрізці.
Встановлюється висота, куди необхідно буде піднятися арбористу, щоб виконати зріз деревини, а також товщина гілок, що підлягають видаленню. Також, вибирається місце для складання деревних відходів або в супровід подається машина, в кузов якої будуть покладені всі відходи під вивезення на утилізацію.
Автовишка подається з гідропідйомником на висоту від 17 до 25 метрів і з люлькою, вантажопідйомністю від 250 до 300 кг. На майданчику підйомника можуть розміститися до 2 робочих і оснащення для обрізки дерева на висоті. Внизу, працюють другорядні робітники, що прибирають скинуте деревне сміття і займаються його укладанням в відведене місце або в кузов машини для вивозу.

Нові методи обрізки дерев

Крім звичайного проведення обрізки дерева деякі насадження кронують по виду "Поллярдінг" (Pollarding). Тобто виконується обрізка дерева до пеньків певного діаметру, не доходячи до основного стовбура. У наступному році ці пеньки дають поросль, але після скидання листя підлягають знову зрізання. Такий вид обробки не дає можливість рослині загинути і в той же час - це акуратно виглядає, а також не допускається розвиток крони, щоб зачепити комунікації або бути дереву недоречним з інших причин.
Є також кронування дерева по виду "Топпінг", коли зріз виконується практично до стовбура без залишкових пеньків. Подібна обрізка обіцяє мало приємного, тому найчастіше видаляють дерево цілком або вибирають Pollarding.
Застосування автовишки - це оптимальний спосіб виконати будь-яке завдання з обрізки дерева, а вільний спуск обрізати частин або контрольований залежить перш за все від умов за місцем.

Ціна на обрізку дерева з автовишки зі скиданням

Методів і специфіки послуг по обрізці дерев з автовишки зі скиданням досить багато. Частина, облаштовує території з грунтовним кронуванням дерев, а у інших з'являються проблеми з деревами. Так чи інакше зрізання зайвих гілок підлягає спочатку детального огляду фахівцем і постановка задач. Після проведення знайомства з об'єктом, а також ознайомлення з побажаннями клієнта, проводиться підрахунок вартості обрізки дерева. Попередні цифри завжди можна дізнатися у менеджера по телефону.
Компанія ДРЕВОРЕЗ виконує повний комплекс послуг з розчищення територій та проводить спеціалізовані роботи з деревами, використовуючи спецтехніку з власного автопарку. Більшість послуг надається без обов'язкової присутності замовника на об'єкті, а фотозвіти по роботах висилаються зручним способом. До того ж, при великих обсягах робіт, можливе збільшення трудовитрат співробітників, що призводить до скорочення термінів на завдання в 3 - 5 разів.

 
ДО / ПІСЛЯ
obrizannya-derev-z-avtovishki-zi-skidannyam-731 obrizannya-derev-z-avtovishki-zi-skidannyam-732
Відео
youtube-thumb
Прайс-лист
logo-swipe
ПослугаОдиниця виміруЦіна без ПДВ від, грн.Примітка
1 Виклик альпініста; арбористи; людини, яка пиляє з автовишки послуга 1500.00 работа до 4 годин
2 Виклик автовишки АП 17 послуга 2500.00 работа до 4 годин
3 Виклик автовишки ВС 22 послуга 4000.00 работа до 4 годин
4 Обрізка дерева альпіністом зі скиданням гілок (без автовишки) шт 1500.00 вказана середня ціна
5 Обрізка дерева арбористи з завішування і спуском зрізаних частин шт 2500.00 вартість за один ствол
6 Обрізка гілок дерева з автовишки з завішування і спуском на мотузках послуга договірна ціна залежить від складності та кількості
7 Дроблення гілок подрібнювачем послуга 2500.00 до 4 годин роботи
8 Вивезення гілок самоскидом з навантаженням рейс 2700.00 ЗІЛ 5т 5м 3
Вартість послуги обрізки дерев може змінюватися через особливості на об'єкті: застосування ресурсів, віддаленості від міста.
Надаємо послуги по обрізці дерев будь-яким способом територією України.

 

Перегляд і оцінка робіт нашим представником БЕЗКОШТОВНО!

Калькулятор вартості Обрізання дерев з автовишки зі скиданням

* Всі результати розрахунків мають ознайомлювальний характер, остаточний розрахунок вартості проводиться при оформленні замовлення

0 грн.

0 грн.

0 грн.

0 грн.
Переваги замовлення послуг в древорез
Nalichie-profilnyh-specialistov
Наявність профільних фахівців
Provedenie-uspeshnyh-proektov-na-protjazhenii-12-let
Проведення успішних проектів протягом 12 років
Primenenie-v-rabote-promyshlennogo-alpinizma-opytnymi-arboristami
Застосування в роботі промислового альпінізму досвідченими арбористами
Nalichie-sobstvennogo-parka-spectehniki-pod-provedenie-ljubyh-uslug-po-raschistke-i-blagoustrojstve-territorij
Наявність власного парку спецтехніки на проведення будь-яких послуг з розчищення і впорядкування територій
Dostatochnoe-kolichestvo-brigad-dlja-vypolnenija-bolshih-obemov-rabot
Достатня кількість бригад для виконання великих обсягів робіт
Osobye-individualnye-uslovija-dlja-kazhdogo-zakazchika
Особливі індивідуальні умови для кожного замовника
Vyezd-smetchika-na-znakomstvo-s-obektom-po-Kievu-i-oblasti-besplatno
Виїзд людини, яка відповідає за кошторис, на знайомство з об'єктом по Києву і області безкоштовно
Juridicheskim-licam-beznalichnyj-raschet-i-dokumentalnaja-otchetnost
Юридичним особам надається безготівковий розрахунок і документальна звітність
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp