м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Спилювання дерев з автовишки зі скиданням

  • Мінімальна вартість замовлення вишки 17м - від 2500 грн. / 4 год
  • Мінімальна вартість роботи фахівця, який спилює з вишки - 1500 грн. / Послуга
  • Спилювання дерева з автовишки зі скиданням - від 1500 грн / шт. (При кількості від 4 шт)

Застосування спецтехніки для валки дерева одне з безпечних методів спилювання.
Виконується спилювання дерева з автовишки зі скиданням фрагментів вниз, які опускаються в вільному падінні. Це означає, що якщо внизу, а саме в радіусі виконання робіт немає ділянок, які необхідно зберегти в недоторканності, то подібний процес можливий. Гілки, які скидаються можуть пошкодити те , що знаходиться внизу: квітник, газон, доріжку і навіть тротуарну плитку.
Компанія ДРЕВОРЕЗ точно визначає кращі можливості, щоб спиляти дерево біля будинку або на ділянці, які оптимально підійдуть клієнту. Організація у своєму складі має кращих фахівців - кошторисників, арбористів, фахівців з повалення і другорядних робітників, для виконання робіт будь-якої складності і під ключ.

Технологія спилювання дерева з автовишки зі скиданням

Застосування автовишки, щоб зробити спилювання дерева в Києві спрощує процеси роботи і прискорює режим їх виконання. На гідропідйомник встановлена люлька, що здатна витримати вагу від 250 до 300 кг, а це зручно для підйому одного або двох арбористів з наявністю всього необхідного обладнання на висоту від 17 до 30 метрів.
Спилювання дерева з автовишки зі скиданням виконується на вільному майданчику, тому як сегменти опускаються цілеспрямовано вниз у вільному падінні. Початок робіт проводиться з нижніх гілок і поетапно піднімаючись до верхівки, а потім робиться зрізання стовбура дерева за фрагментами з опусканням люльки з фахівцем вниз.
На майданчику, під час роботи арбористи, другорядні працівники своєчасно розпилюють і прибирають гілки в відведене місце і акуратно укладають їх. Всі процеси повинні виконуватися синхронно і відповідно це позитивно впливає на:

  • безпеку;
  • збереження прилеглої території;
  • терміни виконання робіт.

Застосування автовишки при видаленні дерев

Технічно подібний метод спилювання дерева менш небезпечний, але має ряд своїх особливостей. Перш за все, після огляду місцевості і дерева під спилювання, визначається тип вишки, який можливо використовувати. Підйом арбористів повинен бути не нижче 3 або 5 метрів від верхівки дерева, яке підлягає ліквідації. Також враховуються під'їзні шляхи і можливості тієї чи іншої техніки.

  • Наприклад, оренда найдешевшої вишки підійде, якщо дерево під спилювання не вище 20 метрів, тоді як при щільній забудові та наявності висоти дерева більш 20м, краще задіяти телескопічну автовишку, з якої зручніше працювати в важкодоступних місцях.

Із застосуванням вишки також виконується валка аварійних дерев, це більш простий і безпечний спосіб їх ліквідації. У таких дерев частіше є небезпечні ділянки і без спецтехніки просто не обійтися. Тому вартість зрізання дерев з автовишки, буде безсумнівно залежати від ціни оренди машини, яка необхідна для проведення робіт. Велике значення має досвід кошторисника, який визначає вид і тип машини, а також фахівців, які будуть залучені в процесах ліквідації дерева. Всі роботи повинні пройти злагоджено і швидко, тому як за спецтехніку доведеться переплачувати якщо режим робіт перевищить норму.

Що важливо в послугах з спилювання дерева з автовишки зі скиданням

Щоб скласти ціну на спилювання дерева, необхідно спочатку викликати оцінювача на місце робіт. Від висновку спеціаліста багато що залежить, тому вибір слід зупинити на співробітнику з досвідом, який зарекомендував себе компанії.

  • Для незвичайно великих, надтонких, аварійних дерев - використовуються послуги спецтехніки. Вартість оренди автовишки залежить від типу підйомної стріли, а також висоти підйому люльки. Спецтехніка обов'язково повинна бути технічно справна, а також злагодженість команди вплине на підсумкову вартість робіт.
  • Оформляючи замовлення спилювання дерева, оптимальніше скористатися послугами, які не будуть складені з декількох підрядників, в результаті це вийде набагато дорожче.

Наприклад, в ДРЕВОРЕЗ всі роботи від початку і до їх завершення, виконуються співробітниками однією злагодженою командою і парком техніки організації. Вся послідовність дій відпрацьована роками і тому клієнт завжди отримує чітку відповідь на поставлене запитання. Компанія також оснащена спецтехнікою, інструментом і обладнанням в достатній кількості, щоб при необхідності скоротити терміни виконання робіт в 2 або 3 рази. Це стало можливим, завдяки збільшенню витрачених ресурсів як технічних, так і людських трудовитрат.

Вартість спилювання дерева з автовишки зі скиданням у Києві

Фактично, ціна спилювання дерева з автовишки зі скиданням розраховується тільки після вивчення ситуації. Кошторисник від ДРЕВОРЕЗ готовий виїхати на місцевість по Києву і області - безкоштовно. Також, можна отримати експрес-цінник на послугу за наданим Замовником фото, але вартість буде не точною. Всі питання по видаленню дерева будь-якої складності - можна задати менеджеру в телефонному режимі або за формою "зворотного зв'язку".

 
ДО / ПІСЛЯ
spilyuvannya-derev-z-avtovishki-zi-skidannyam-719 spilyuvannya-derev-z-avtovishki-zi-skidannyam-720
Відео
youtube-thumb
Прайс-лист
logo-swipe
ПослугаОдиниця виміруЦіна без ПДВ від, грн.Примітки
1 Мінімальна вартість роботи альпініста; арбориста; людини, яка спилює з автовишки послуга 1500.00 работа до 4 годин
2 Спилювання дерева частинами з автовишки з спрямованим скиданням + вартість автовишки шт 600.00 кількість не менше 2шт
3 Мінімальна ціна роботи автовишки АП 17 послуга 2500.00 работа до 4 годин
4 Мінімальна ціна роботи автовишки ВС 22 послуга 4000.00 работа до 4 годин
5 Послуги оренди автовишки 28м послуга 7500.00 работа до 8 годин
6 Послуги подрібнювача гілок діаметром до 12см послуга 2500.00 до 4 годин роботи
7 Вивіз дерев'яного сміття самоскидом з ручною навантаженням рейс 2700.00 ЗІЛ 5т 5м 3
Ціна на послуги обрізки і спилювання дерев змінюватися через особливості на об'єкті: застосування ресурсів, віддаленості від міста.
Надаємо послуги по обрізці і спилювання дерев будь-яким способом територією України.
Перегляд і оцінка робіт нашим представником БЕЗКОШТОВНО!

Калькулятор вартості Спилювання дерев з автовишки зі скиданням

* Всі результати розрахунків мають ознайомлювальний характер, остаточний розрахунок вартості проводиться при оформленні замовлення

0 грн.

0 грн.

0 грн.

0 грн.
Переваги замовлення послуг в древорез
Nalichie-profilnyh-specialistov
Наявність профільних фахівців
Provedenie-uspeshnyh-proektov-na-protjazhenii-12-let
Проведення успішних проектів протягом 12 років
Primenenie-v-rabote-promyshlennogo-alpinizma-opytnymi-arboristami
Застосування в роботі промислового альпінізму досвідченими арбористами
Nalichie-sobstvennogo-parka-spectehniki-pod-provedenie-ljubyh-uslug-po-raschistke-i-blagoustrojstve-territorij
Наявність власного парку спецтехніки на проведення будь-яких послуг з розчищення і впорядкування територій
Dostatochnoe-kolichestvo-brigad-dlja-vypolnenija-bolshih-obemov-rabot
Достатня кількість бригад для виконання великих обсягів робіт
Osobye-individualnye-uslovija-dlja-kazhdogo-zakazchika
Особливі індивідуальні умови для кожного замовника
Vyezd-smetchika-na-znakomstvo-s-obektom-po-Kievu-i-oblasti-besplatno
Виїзд людини, яка відповідає за кошторис, на знайомство з об'єктом по Києву і області безкоштовно
Juridicheskim-licam-beznalichnyj-raschet-i-dokumentalnaja-otchetnost
Юридичним особам надається безготівковий розрахунок і документальна звітність
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp