м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Спилювання дерева альпіністами зі спуском

Крайні заходи по ліквідації дерева можуть бути абсолютно різними. Виконується спилювання дереав альпіністом зі спуском частин вниз теж при різних показниках. Це можуть бути:

  • місцевість з щільною забудовою, де під'їзд спецтехніки обмежений;
  • рослина знаходиться в оточенні ландшафтного дизайну і під'їзд автовишки неприпустимий;
  • стан дерева дозволяє провести такі роботи і заощадити на оренді техніки.

У будь-якому випадку розглядається стан деревини, щоб верхолаз безпечно впорався з роботою.
Повний комплекс послуг по спилюванні дерева в Києві і за містом виконує компанія ДРЕВОРЕЗ. На балансі організації є всі необхідні ресурси для надання сервісу будь-якої складності - співробітники з допусками, спорядження, обладнання, а також спецтехнікою, що задіюється на кожному етапі робіт на ділянках під розчищення.

Спилювання дерев альпіністом зі спуском гарантує збереження власності

Послуга по спилюванні дерева альпіністом з контрольованим спуском частин деревини самий дбайливий вид сервісу. При такій роботі забезпечується збереження території під деревом і іншого майна поблизу об'єкта. Також, такий метод видалення дерева застосуємо на ділянках, де постійний потік пішоходів. Кожен фрагмент дбайливо спускається, а внизу його приймають другорядні робітники. Радіус об'єкта в роботі в будь-якому випадку огороджується попереджувальною червоною стрічкою, а непередбачені ситуації під постійним наглядом співробітників, які працюють на місці.
Сервіс по спилюванні дерева альпіністом зі спуском деревних відходів більш трудомістке завдання, ніж з вільним скиданням. Є моменти, коли немає можливості опускати відрізані сегменти під дерево, тоді застосовується метод відстрочки і виконується цілеспрямований спуск. Більш того, кожна частина дерева перед спилюванням кріпиться мотузкою і тільки тоді проводиться зріз. Таким чином виключається випадкове падіння деревини, що дає гарантію на збереження майна.
Цей спосіб демонтажу часто використовують при спилюванні дерев на кладовищах, де можна усунути проблему тільки за участю робочих рук. Спецтехніка в подібні місця не подається і утилізація деревних відходів теж ускладнена, тим що винос необхідно здійснити до машини, що стоїть на допустимій відстані. Виходячи з цього ціна спилу дерева на кладовищі може коштувати значно дорожче, ніж на інших ділянках.

Технічні особливості спилювання дерева арбористами по частинах зі спуском

Всі етапи порізки дерева по частинах трудомісткі і виконуються з техніками промислового альпінізму. Співробітники забезпечені профільним спорядженням і мають допуск до виконання робіт на висоті. Проте, спилювання дерева альпіністом вимагає достатніх навичок саме в цій сфері, тоді як всі об'єкти різні і часто необхідно приймати рішення швидко і самостійно, де навички відіграють чималу роль в безпеці самого співробітника, а також його оточення.
Обережне і безпечне спилювання дерева альпіністом ускладнюється контрольованим спуском частин деревини вниз, а це значить, що вартість таких робіт вища, ніж зі звичайним скиданням. До того ж варто врахувати, що час на виконання завдання істотно збільшено, тому як всі етапи до завершального виробляються максимально уважно і акуратно.

Додаткові роботи до послуги по спилюванні дерева

Який метод видалення дерева не був би обраний, в будь-якому випадку залишаються порубкові залишки і пень з кореневою системою. Найчастіше коріння залишають, але варто зауважити, що вони можуть дати поросль, яка щорічно набирає силу або починає гнити в землі поширюючи хвороби на сусідні рослини. Компанія ДРЕВОРЕЗ рекомендує прибирати коріння і вивезти з ділянки це деревне сміття. Після спилювання дерева можна провести корчування за методом, рекомендованим фахівцем з урахуванням індивідуальних особливостей.
Після демонтажу дерева залишаються гори сміття, які потрібно прибрати з ділянки. Якщо було зрізано одне дерево, тоді ці відходи прибрати простіше, але якщо видалено кілька, то навантаження гілок буде ускладнене, так як такий вид сміття завантажити без утворення пустот неможливо. ДРЕВОРЕЗ рекомендує скористатися подрібнювачем гілок, який в рази зменшить обсяг, і таким способом можна заощадити на вивезенні порубкових залишків. Економність забезпечить також домовленість з бажаючими самостійно забрати порубкові залишки з ділянки для власних цілей - опалення, лазні або ін.

Скільки коштує спилювання дерева альпіністом зі спуском в Києві

Порахувати ціну на спилювання дерева альпіністом зі спуском самостійно не вийде. У розрахунках використовуються дані по оцінці стану дерева, його висота і обсяги, а також під'їзні шляхи до об'єкта. Призначення методу демонтажу дерева здійснюється після досліджень, попередніх варіантів прорахунків, і безпосереднього узгодження з замовником. В облік береться комплекс робіт, що виконується на одному об'єкті, віддаленість від міста (доставка спецтехніки) і інші впливові фактори. Виїзд кошторисника по Києву і області - не оплачується!
Якщо саме зараз - цікавить ціна на спилювання дерева альпіністом з дбайливим спуском деревини вниз, зателефонуйте менеджеру за номерами на сайті і отримаєте попередній розрахунок вартості з урахуванням індивідуальних особливостей.

ДО / ПІСЛЯ
spilyuvannya-dereva-alpinistami-zi-spuskom-727 spilyuvannya-dereva-alpinistami-zi-spuskom-728
Відео
youtube-thumb
Прайс-лист
logo-swipe
ПосулагОдиниця виміруЦіна без ПДВ від, грн.Примітки
1 Робота альпініста; арбориста; людини, яка пиляє з автовишки послуга 1500.00 работа до 4 годин
2 Робота автовишки АП 17 послуга 2500.00 работа до 4 годин
3 Робота автовишки ВС 22 послуга 4000.00 работа до 4 годин
4 Спилювання дерева альпіністом зі скиданням гілок (без автовишки) шт 1500.00 вказана середня ціна
5 Знесення дерев арбористами з завішування і спуском зрізаних частин шт 2500.00 вартість за один ствол
6 Зрізання гілок дерева з автовишки з завішування і спуском на мотузках Послуга договірна ціна залежить від складності та кількості
7 Робота подрібнювача гілок діаметром до 12см Послуга 2500.00 до 4 годин роботи
8 Вивіз дерева самоскидом з ручним навантаженням Рейс 2700.00 ЗІЛ 5т 5м 3
Вартість послуг обрізки і спилювання дерев може змінюватися через особливості на об'єкті: застосування ресурсів, віддаленості від міста.
Надаємо послуги по обрізці і спилювання дерев будь-яким способом територією України.
Перегляд і оцінка робіт нашим представником БЕЗКОШТОВНО!

Калькулятор вартості Спилювання дерева альпіністом зі спуском

* Всі результати розрахунків мають ознайомлювальний характер, остаточний розрахунок вартості проводиться при оформленні замовлення

0 грн.

0 грн.

0 грн.

0 грн.
Переваги замовлення послуг в древорез
Nalichie-profilnyh-specialistov
Наявність профільних фахівців
Provedenie-uspeshnyh-proektov-na-protjazhenii-12-let
Проведення успішних проектів протягом 12 років
Primenenie-v-rabote-promyshlennogo-alpinizma-opytnymi-arboristami
Застосування в роботі промислового альпінізму досвідченими арбористами
Nalichie-sobstvennogo-parka-spectehniki-pod-provedenie-ljubyh-uslug-po-raschistke-i-blagoustrojstve-territorij
Наявність власного парку спецтехніки на проведення будь-яких послуг з розчищення і впорядкування територій
Dostatochnoe-kolichestvo-brigad-dlja-vypolnenija-bolshih-obemov-rabot
Достатня кількість бригад для виконання великих обсягів робіт
Osobye-individualnye-uslovija-dlja-kazhdogo-zakazchika
Особливі індивідуальні умови для кожного замовника
Vyezd-smetchika-na-znakomstvo-s-obektom-po-Kievu-i-oblasti-besplatno
Виїзд людини, яка відповідає за кошторис, на знайомство з об'єктом по Києву і області безкоштовно
Juridicheskim-licam-beznalichnyj-raschet-i-dokumentalnaja-otchetnost
Юридичним особам надається безготівковий розрахунок і документальна звітність
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp