м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00

Повалення дерев з кореня

  • Мінімальний виклик людини, яка спилює ліс - від 800 грн. / год.
  • Спилювання дерева до 25см діаметр - від 150 грн. / шт.
  • Корчування пня вручну - від 150 грн. / шт.

Один з найшвидших і найдешевих способів видалення дерева - це спилювання дерева направленого з кореня. Подібні послуги виконуються як в міських, так і заміських умовах, але сервіс має свої особливості, і складнощі через які не завжди є можливість їх реалізувати.
Спилювання дерева з кореня технічно дуже просте, але це досить небезпечний захід. Такі послуги повинні виконуватися з попереднім виїздом людини, яка відповідає за кошторис, яка огляне можливості для проведення подібних робіт. Компанія ДРЕВОРЕЗ організовує повний комплекс послуг з видалення дерев будь-якої складності, виїзд консультанта по Києву і області здійснюється безкоштовно.

Варіанти спилювання дерева з кореня

Незважаючи на те, що спиляти дерево з кореня - це повалення всього дерева цілком, є умови, при яких необхідно виконати ряд додаткових завдань, щоб всі процеси пройшли успішно. Роботи виконуються із застосуванням ручної пилки і бензопили.

Спилювання дерева з нахилом

Якщо дозволяє територія, тоді спилюється дерево з кореня цілком, але враховується запас вільної ділянки від 3 до 30 метрів в довжину. Спеціаліст переконується, що майданчик, куди планується падіння дерева абсолютно готовий, і дозволяє провести безпечно роботу, з урахуванням стовбурових гілок і урахуванням нахилу стовбура, один з цих факторів може вплинути на кут падіння. При таких умовах, дерево спилюється і валиться само по собі, падаючи під власною вагою на підготовлену ділянку.

Спилювання дерева з перевагою гілок

Наявність великих стовбурових гілок обмежує безпече спилювання дерева від кореня, що може спричинити неконтрольований кут падіння. Тоді, проводиться додаткова підготовка до повалення. Великі гілки обрізаються, щоб не було перешкод у правильному запланованому куту падіння, тобто забирається перевага. Додаткові роботи однозначно вплинуть на ціну спила дерева. Якщо неправильно визначити центр ваги, тоді дерево впаде по іншій траєкторії, що потягне багато неприємностей, за умови, що поруч є будівлі або інші перешкоди.

Спилювання дерева з відтяжкою

Технічне виконання ускладнене не тільки реалізацією, але і вимагає більш високої кваліфікації співробітників організації. При цьому методі може бути задіяний натягувач, а також можливе проведення робіт з підготовки, як у другому варіанті спилюванні дерева від кореня. Як натягувач, застосовується мотузка в два або три рази довша висоти дерева. Робочих може бути кілька людей, це залежить від розмірів дерева і складності, а також задіюється висотне обладнання, для підйому на висоту дерева, щоб закріпити натягувач.

Також в якості натягувача можна застосувати екскаватор, прив'язавши мотузку до ковша, самоскида, бульдозера.

Процеси спилювання дерева від кореня

При валці дерева від землі виконується клиновидне пропилювання бензопилою на глибину до 25% від усього стовбурного діаметра за місцем пропилу. Підпилюють з боку, куди планується впасти дереву під час його валки. Далі проводять підпил вище, з протилежного боку, але залишаючи валочну тріску, за допомогою якої задається правильне падіння всього дерева. При цьому, враховуються шляхи відходу робітників виконуючих всю роботу. Після завершення спилювання, стовбур повалений на землю, розпилюється на сегменти і порубкові залишки.

Додаткові складнощі при спилюванні дерева від землі

Позапланові ситуації часто виникають через некомпетентність фахівців, які неправильно оцінюють ситуацію під час огляду ділянки, самого дерева і додаткових впливових факторів.

  • Повинен проводитися точний огляд дерева, щоб врахувати центр тяжкості. У таких ситуаціях досвід кошторисника дуже важливий, так як неправильне визначення може підвищити вартість спилювання дерева, а також при невиправданійї економії, спричинити досить неприємностей.
  • Правильний огляд стовбура дерева - це теж найважливіша частина робіт, тому як фахівець без досвіду не завжди може побачити характерні риси аварійного або хворого дерева. Робота з таким об'єктом непередбачувана і небезпечна для всіх учасників процесу.
  • Робочі, що виконують повалення дерева також повинні мати чималий досвід у цій сфері. Неправильне виконання пропилів, а також незначні помилки в проведенні всього робочого процесу, можуть вплинути як на безпеку в цілому, так і спричинити інші неприємності.
  • Компанія має досвід в подібних роботах, також враховує сезонність і кліматичні умови. Дерево без листя спиляти набагато простіше і безпечніше, а вітряна погода може задати неправильний кут падіння. Звернувшись до компетентних підрядникам, клієнт завжди залишається у виграші.

Переваги замовлення спилювання дерева в Древорез

Компанія ДРЕВОРЕЗ надає послуги в Києві і області вже більше 11 років в сфері будівництва, а саме розчищення територій. Організація оснащена всім необхідним обладнанням, інструментом, включаючи власний парк спецтехніки.

При спилюванні дерев в Києві і по області, наша компанія приваблива тим, що:

  • замовити спіл дерева можна з додатковими послугами, які можуть знадобитися. Наприклад такі, як збір деревини та вивезення її на утилізацію, корчування пнів, подрібнення гілок і інші комплексні роботи по ділянці;
  • оформлення заявки може проводитися без особистої присутності клієнта. Всі роботи проводяться віддалено і підтримується зв'язок тільки в телефонному режимі і месенджерах. Це відчутно береже час клієнта;
  • при спилюванні дерева, можливі договірні умови утилізації порубкових залишків. Наприклад, подарунок деревини сусідам, заощадить на оренді спецтехніки та самій утилізації, і інші варіанти.

Нашій організації завжди є що запропонувати клієнту, а також партнерам, з якими ми завжди готові співпрацювати.

ДО / ПІСЛЯ
povalennya-derev-z-korenya-714 povalennya-derev-z-korenya-715
Прайс-лист
logo-swipe
ПослугаОдиниця виміруЦіна без ПДВ від, грн.Примітка
1 Спрямоване спилювання дерева з кореня з розпилюванням шт 200.00 діаметр до 30 см
2 Спилювання дерева з натяжкою мотузки в певну сторону з розкряжуванням Шт 300.00 діаметр до 30 см
3 Мінімальна вартість роботи, людини що пиляє ліс послуга 800.00 работа до 2 годин
4 Розпилювання стовбура на дрова (30-40 см) з укладанням на купу Шт +30% до вартості + розраховується відстань
5 Послуги вишки АП 17 послуга 2500.00 робота до 4 годин
6 Послуги вишки ВС 22 Послуга 4000.00 работа до 4 годин
7 Послуги вишки АГП 28 Послуга 7500.00 работа до 8 годин
8 Подрібнення гілок до максимального діаметра 12 см Послуга 2500.00 до 4 годин роботи
9 Вивіз дерева самоскидом з ручним навантаженням Рейс 2700.00 ЗІЛ 5т 5м 3
Ціна на послуги обрізки і спилювання дерев на ділянках змінюватися через особливості на об'єкті: кількості використовуваних ресурсів, віддаленості від міста, складності робіт.
Надаємо послуги по обрізці і спилювання дерев будь-яким способом територією України.
Перегляд і оцінка робіт нашим представником БЕЗКОШТОВНО!

Калькулятор вартості Спилювання дерев направлено з кореня

* Всі результати розрахунків мають ознайомлювальний характер, остаточний розрахунок вартості проводиться при оформленні замовлення

0 грн.

0 грн.

0 грн.

0 грн.
Переваги замовлення послуг в древорез
Nalichie-profilnyh-specialistov
Наявність профільних фахівців
Provedenie-uspeshnyh-proektov-na-protjazhenii-12-let
Проведення успішних проектів протягом 12 років
Primenenie-v-rabote-promyshlennogo-alpinizma-opytnymi-arboristami
Застосування в роботі промислового альпінізму досвідченими арбористами
Nalichie-sobstvennogo-parka-spectehniki-pod-provedenie-ljubyh-uslug-po-raschistke-i-blagoustrojstve-territorij
Наявність власного парку спецтехніки на проведення будь-яких послуг з розчищення і впорядкування територій
Dostatochnoe-kolichestvo-brigad-dlja-vypolnenija-bolshih-obemov-rabot
Достатня кількість бригад для виконання великих обсягів робіт
Osobye-individualnye-uslovija-dlja-kazhdogo-zakazchika
Особливі індивідуальні умови для кожного замовника
Vyezd-smetchika-na-znakomstvo-s-obektom-po-Kievu-i-oblasti-besplatno
Виїзд людини, яка відповідає за кошторис, на знайомство з об'єктом по Києву і області безкоштовно
Juridicheskim-licam-beznalichnyj-raschet-i-dokumentalnaja-otchetnost
Юридичним особам надається безготівковий розрахунок і документальна звітність
Оцінка по фото
Файли jpg, png, gif, pdf, розміром до 5 Мб
Калькулятор Ціни Оцінка по фото
+38 (067) 505-50-20 +38 (063) 112-15-15 +38 (044) 247-08-52
м.Київ, вул.Деревлянська 19б
Час роботи: 9.00-21.00
pereiti-v-facebook pereiti-v-instagram pereiti-v-youtube napisat-v-viber napisat-v-viber napisat-v-telegram napisat-v-whatsapp